Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menstruáció utolsó napjaiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruáció utolsó napjaiban szeretkeztem a barátommal és ő elment bennem az veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Utolsó előtti napba köbö véreztem de nem annyira ő elment bennem lehetek terhes?
2010. aug. 1. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez MINDIG veszélyes
2010. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de hány % kb?
2010. aug. 1. 23:02
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
csak 90% kb.
2010. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Még a nőgyógyászok sem tudják, hogy hány %. Mi a fenéért kockáztattál? Legalább vette volna ki időben...

De így ...

Van rá esély. Miért nem védekeztetek?

2010. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nagy volt a hév és úgy hallottam ilyenkor lehet mert nincs pete
2010. aug. 1. 23:35
 6/17 anonim ***** válasza:
de a spermium sokáig elél és várja a petesejtet
2010. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és nem jöttek ki mikor utána elmentem wc-re? bocs a buta kérdésekért
2010. aug. 1. 23:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó napokban nagyobb a kockázat... én úgy olvastam... nem merném megtenni, h védekezés nélkül szeretkezem a párommal, ha nem akarok gyereket... A te hibád.
2010. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire buta vagy miért szexelsz? Szerinted az összes kijön? Elárulom: NEM.

Amúgy akármennyire hihetetlne, egy cikluson belül lehet több peteérés is.

Előbb kellene tájékozódni, és utána szexelni. Nem értem az emberek miért utólag kérdezgetnek mindent...ilyekor már mindegy.

Reménykedjél, higy nem vagy terhes. Máskor meg legyen eszed. Amúgy sem állatok vagyunk...lehetne uralkodni az ösztönökön.

2010. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát tudom,végülis a baba nem lenne olyan szörnyü csak nem most erre az időre akartuk időziteni, de nemtudom majd kiderül
2010. aug. 1. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!