Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig véd a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
4 szem maradt a fogamzásgátlómból és ha elfogy utána nem szeretném már szedni. Ha ebben a 4 napban szexelek a barátommal teherbe eshetek?
2020. jún. 29. 04:56
 1/6 anonim válasza:

Szia :) ez nagyon osszetett dolog, sokan allitjak ,ha abbahagyod egyszerubb teherbe esni. Viszont en vegig szedtem volna a helyedbe, mivel igy iszonyu hormonzavar lephet fel a szervezetedben. Mindig akkor kell abba hagyni, ha elfogy az aktualis havi adag, illetve ha orvos altal javasolt. Ne erts felre, nem akarlak megremeliteni es ha szeretnetek a babat kivanom, hogy sikeruljon. :)

En is abbahagytam, elso probara sikerult. A menstruacio utan nem kezdtem uj adagba, utana nem jott semmifele verzes. :) Azota 10hkm vagyok :)

Sok sikert nektek!

2020. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végig szedtem ebben a hónapban és előtte is, 4 nap múlva kell megjönnie a mensimnek és nem szeretnék teherbe esni ezért kérdeztem.
2020. jún. 29. 07:44
 3/6 anonim válasza:
Ertem :) valoszinu most fogsz is menstrualni. Szerintem varj 2 hetet es csinalj egy tesztet. Esetleg ha nem jon meg, az lehet az idegessegtol is. En mikor igy voltam korabban, csinaltam tesztet es aznap meg is jott.
2020. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismét te? 😅😅


Ezt a 4 szemet beszeded, meg az utána lévő 7szünetmentes napban védett vagy. Addig, míg a szünetben megjön a megvonásos vérzés, annak a végéig. Ha az elmúlik, onnantól nem hat semmit.

2020. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó beszedett szemig véd. Márciusban hagytam abba, akkor mondta az orvosom.
2020. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Privátot nem kérek köszi 🤣😉

Nődoki kb 1000 talalható az interneten, a saját lakóhelyedhez közel kereshetsz, nem én fogok neked segíteni, mikor elképzelésem sincs merre laksz....

Vagy fogod magad, azt beballagsz a kórházba, a nőgyógyászatra, ott sem fognak elküldeni..

2020. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!