Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól számol ez a peteérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól számol ez a peteérés kalkulátor szerintetek?

Figyelt kérdés

"utolsó menstruáció napja" kezdő vagy az utolsó napja?!

Mert ha az utolsó napját irtam be akkor kiadta, hogy mikor volt PÉ-m.

Ha az utolsó mensi kezdő napját akkor nem adta ki pontosan. más oldalokon meg pont, hogy az utolsó mensi kezdőnapját kérik....

32 napja várom a mensim, nem rég hagytam abba a tabit.


[link]


2020. jún. 24. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyan úgy van peteérése, így egy applikáció egyáltalán nem pontos. Menj el orvoshoz mert betegség is lehet a háttérben. Nem megijeszteni akarlak de nekem így derült ki hogy Policisztás petefészek szindrómám van.
2020. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan csak ovulációs teszttel vagy napi hőmérséklet méréssel lehet tudni. Nekem pl. a 12. napon szokott lenni az ovum, de mikor sokat stresszelek akkor a 16. körül, ilyenkor hosszabbak 4 nappal kb a ciklusaim. Az ovunak vannak egyéb jelei is, pl. az ovulaciós fájdalom, a tojásfehérjeszerű nyák.
2020. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nemrég hagytad abba a tabit akkor a ciklusszámoló algoritmusok semmit sem érnek. Van akinek fél is kell mire visszaáll a szervezete a "normál üzemmódba" (s olyan is akinek két ciklus után, egyénfüggő). A 32 nap még nem vészes +/-5-7 nap teljesen természetes, rengeteg minden okozhatja nem kell egyből az ördögöt a falra festeni. Ha egymás után két ciklusod kimarad (azaz több mint 60 nap telik el) akkor viszont irány a nőgyógyász.
2020. jún. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt peteérésem mert a fájdalom és a pecsételő vérzés megvolt, de a nyákom viszont változatlanul sűrű fehér és kevés mióta abba hagytam tabit.

Köszi, hogy írtatok. :)

2020. jún. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!