Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PG/53 ovulációs teszt "páfrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PG/53 ovulációs teszt "páfrányt" mutat a menstruációs ciklusom 6. napján, ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

A 6. napon még egy-két foltnyi vérzés van nálam, szóval nem értem, hogy lehetek máris termékeny. Legalábbis a teszt szerint. Csináltam nyállal is és a méhnyak-váladékkal is. Utóbbival sokkal inkább látszottak a páfrányos minták.

A barátommal tegnap voltunk együtt úgy, hogy belém jött, azóta persze zuhanyoztam, de ez nem távolítja el a spermákat teljes mértékben. Lehetséges, hogy ez változtatta páfrányossá a tesztet?


2010. aug. 1. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nyállal is csináltad, akkor nem hiszem, hogy az változtatta meg. Ugye tudod, hogy nem megbízhatóak az ilyenek? Nekem is van, nem szoktam használni, mert nem bízok benne. Elég sok másfajta anyag van a számban ahhoz, hogy nyállal végezzem el, a nunimban pedig nem turkálok. Szerencsére szinte órára pontos a ciklusom, inkább naptárazok + megszakítás.
2010. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ciklusban lehet két peteérés is. Nem véletlenül mondják, hogy még menzesz alatt sem biztonságos védekezés nélkül szexelni.

A másik lehetőség, hogy szar volt a teszt.

2010. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is rendeltem ovutesztet (csíkot) hát mit mondjak.. 27-28naposak a ciklusaim. Elméletileg nov.5-én kellene ovulálni, de csináltam kiváncsiságból csütörtök este egyet és mind a két csík olyan erős volt, h csak néztem.. Azóta minden nap csinálo és látszik ugyan a két piros csík de halványabban mint korábban. Én ezt nem értem. Ennyire korán nem lehet PÉ. Vki esetleg tudna javasolni vmi hatékonyabbat? 3 hónapja próbálkozunk minden nap együtt vagyunk...
2013. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!