Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben különbözik az ovulációs...

Miben különbözik az ovulációs fájdalom a menstruációs fájdalomtól? Honnan tudja, hogy ez most az-e?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia!!Az ovulációs fájdalmat valaki megérzi és inkább nagyon sokan nem!Igazából,hogyha tudod,hogy most van ovu-d akkor beképzeled a fájdalmat!Enyhe,tompa minimális fájásocskát érezhetsz,de nem hasonlítható össze a menstruációs fájdalommal!És arról tudod észrevenni,hogy ovu-d van,hogy tojásfehérjés a nyákod!
2010. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van ovus fájdalma. Nekem pl az elmúlt 20 évben csak egyetlen egyszer volt.


A menstruációs fájdalom az alhasra koncentrálódik és tompa. Az ovus fájdalom azonban feljebb van, élesebb, és csak az egyik oldalon érzed.

2010. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

általában lehet érezni egy kis enyhe feszülést, de nem fájdalmat, azért 3 centis tüsző, egy folyadékkal telt hólyag nő minden hónapban bennünk, abból szakad ki a pete, ezt azért nemcsak beképzelve lehet érezni.


azzal egyetértek, hogy kevésbé fájdalom, mint inkább feszítő érzés, de lehet, hogy semmi, elvégra van aki a mensit sem érzi, és van olyan is, hogy valaki egyszer érzi máskor nem. ez inkább egy kis szubjektív kapaszkodó, de érzet alapján sem biztosan kizárni, sem bizonyítani nem lehet a peteérést.

2010. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én általában megérzem, a petefészkem szokott szurkálni ovulációm körül. Legutóbb viszont elég rendesen szúrt a jobb oldali petefészkem ,annyira hogy össze is görnyedtem kb egy percig tartott. Ez nálam igen ritka.
2010. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!