Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik jó fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jó fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Ti milyet szedtek? Melyik az amelyiknek a szedésével a legkisebb az esély a trombózisra?

Azt hallottam a fogamzásgátlók trombózist okozhatnak.


2020. jún. 19. 13:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Egy jó orvos csináltat tesztet, hogy hajlamos vagy-e trombózisra, mielőtt felírna bármit is. Ez pénzbe kerül, már nem emlékszem, hogy mennyibe, de ehhez érdemes ragaszkodni.
2020. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik fokozhatja a trombózist,arra hajlamos embereknél. Valóban kell előtte egy vérvizsgálat legalább,ill.anamnézist vesz fel a doki. Ha minden ok, felírja a neked valót.
2020. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt is beszéld meg vele, hogy mire kellene. Ha pattanásos vagy, vannak kifejezetten olyan fogamzásgátlók, amiket problémás bőrre szoktak felírni. Ilyen például a Cypromix is, ami nekem olyan erős volt, hogy minden reggel hánytam tőle, ezért váltanom kellett. Utána átálltam a Gestomix-ra, az bevált. De minden orvosnak megvan a maga kedvence.
2020. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az orvos kedvence.

Minden orvos levan szerződve valamilyen gyógyszergyártó márkával,akiknek a gyógyszereit kell felírnia

2020. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!