Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Fél éve szedek Yasminelle fogamzásgátlót. Vasárnap este el felejtettem be venni így hajnalban vettem be nem telt el 12 óra. A barátommal együtt voltunk de nem élvezett belém kb 2 percig tartott az aktus. Utána orálisan elégítettük egymást terhes lehetek?

2020. jún. 19. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eselytelen.

Mi hazasok vagyunk de ket eve megbeszeltuk ha jon a gyerek jon ugyhogy azota csak megszakitassal vedekezunk es 2 ev alatt nem lettem terhes ugyhogy neked sem hiszem hogy kene aggodnod

2020. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem telt el a 12 óra, akkor biztosan nincsen gond. Nyugodj meg!
2020. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha 1-1 szem kimarad nem tragédia, pláne hogy még időben pótoltad.
2020. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kedvességét
2020. jún. 19. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. jún. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16évesek
2020. jún. 20. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!