Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mindig védekezünk (óvszerrel), sosem tette be anélkül, és elvileg nem szakadt ki az óvszer egyszer sem, bár nem ellenőrizgettük nagyon figyelmesen. Viszont most már kb 5-6 napja késik a menstruációm, most vagyok a 36. napon (sosem teljesen pontos, 28-32 nap között szokott lenni mostanában a ciklusom hossza), és kezdek aggódni. (Fogok venni tesztet.)

Ha mégis terhes lennék, nem érteném, hogy hogyan, hiszen rendesen védekezünk.

Szerintetek lehetséges?

23/L



2020. jún. 10. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Jézust fogsz szülni...

Jah nem, Ő szűztől született.

23 évesen mi a fenét rágodsz ezen?

1000%, hogy nem vagy terhes, de ha az lennél is ki a frászt érdekel ennyi idősen. Normális anyai korban vagy.

2020. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Normális hangnemben tettem fel a kérdést, kérlek úgy is válaszoljatok.

Az egy dolog, hogy "normális anyai korban" vagyok, de nem szeretnék gyereket.

2020. jún. 10. 10:17
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
1# lenne. Ilyen korban nem szokás a gyerek.
2020. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem vagy terhes, ha rendesen védekeztetek és az óvszerrel se volt sose baj.

100 dolog miatt késhet a menstruációd, stressz, ha híztál, ha fogytál, vagy éppen elkezd beállni máshogy. Nekem pl. már egy éve tűpontosan 30 napra jött meg, erre májusban megjött egy héttel előbb...

2020. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a választ!

Tudom, hogy sok mindentől késhet, csak megijedtem.

De remélem nem lesz baj..

Tényleg mindig védekezünk.

2020. jún. 10. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

#3: Természetesen nem, mivel most írja a doktorit... ja nem, sorban áll a 43 évesen szülni akarok majd lombikprogramban. Rengeteg ismerősöm van aki előbb megteremtette az egzisztenciát, csak éppen az ok okafogyottá vált :D

Így becsípődve sírnak a társkeresőkön.

Igaz olyan ismerőeseim is vannak akik együtt, gyermek mellett építettek egzisztenciát, és ma boldogok.

No de, hogy a kérdezőnek is segítsünk, illetve válaszoljak:

Azért lett így válaszolva, mert

1. 23 évesen tudnod kéne mitől lesz gyerek

2. Nem vagyunk látók, ha nem ellenőrizted a gumi minőségét, orvos tudja csak megomndani

3. Nagyon de nagyon ritka az előváladéktól teherbe esők száma, nagyon nagy többség hónapokig küzd amíg összejön a gyerek együtt élve, rendszeresen "telelőve".

4. Neked kell ismerned az ovulációdat, és kiszámolni, hogy ha nem ellenőrizted a gumit, akkor mekkora esélyed lehet a terhességre.

De mint írtam, 1000%, hogy nem vagy terhes.

2020. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6-os.

Nem szeretnék gyereket sem most, sem a jövőben, így nem fogok 43 évesen arra vágyni, hogy szüljek.

Tudom, hogy mitől lesz a gyerek. Írtam is, hogy nem érteném, hogy hogyan lenne lehetséges, csak aggódok.

Ismerem az ovulációmat, de az is tolódhat bármitől, meg írtam is, hogy nem teljesen pontos a ciklusom.

2020. jún. 10. 10:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél terhes lenni, akkor miért nem mész el meddővé tenni magad?
2020. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért, mert Magyarországon csak 3 saját gyerek, vagy 40 éves kor után lehetséges. A külföldi műtétre pedig még gyűjteni kell, mert nem olcsó.
2020. jún. 10. 12:19
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha gumi nélkül csináljátok se leszel terhes (ha nem megy beléd) nem hogy gumival. Én 14 éves köröm óta csak mensinél használok gumit akkor is csak a vér miatt és 1x sem lettem terhes. De szerintem nem ezen kéne gondolkodni hogy terhes lehetsz e vagy nem, hanem hogy a palidnak jó e gumiba a szex vagy nem🤷🏼‍♀️Szerintem ő is jobban élvezné annélkül. És ha időbe kihúzza 1000% hogy nem lesz semmi bajod🤗(mielőtt sértésnek vennéd ezt nem bunkóságból írtam, én csak a véleményemet írtam le:)😇)
2020. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!