Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ido utan jelentkeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan jelentkeznek a tunetek uj fogamzasgatlo szedesenel?

Figyelt kérdés
Most valtok es nemtudom hogy 1 vagy 3 havi adagot vegyek, mert felek ha rossz akkor rafazok a 3 havi adaggal.

2020. jún. 9. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen tünetekre gondolsz, nem értem?

Én 2x kezdtem el fogamzásgátlótvszedni. Egyszer 17évesen, akkor az első honapot végigbarnáztam szó szerint, azt a szünetben megjött, onnantól minden rendben volt vagy 9évig, míg babát nem akartunk.

Aztán szülés után egy szoptatás mellett szedhetőt kaptam, az mellett 2 hónapig megállás nélkül véreztem szó szerint. Majd váltottam, a doki írt fel másikat, ami igazából összetevőit tekintve full ugyan az, csak más gyártja. Ez bejött, emellett minden rendben volt az első szemtől

2020. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább 3 hónapot szedned kell mert pl vannak dolgok amik az első hónapban még normálisak (barnázás, esetleg vérzés) amik általában a harmadik hónapra megszűnnek ha nem akkor rossz a gyógyszer de ezt nem fogod az első hónapban tudni
2020. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!