Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom hogy melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy melyik a kondom jó oldala?

Figyelt kérdés
Altalaban a durex ovszereknel hogy van beleteve az ovszer a csomagolasba,melyik oldala van felfele?Nem tudom konnyen eldonteni hogy melyik a helyes oldala.

2020. máj. 15. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Síkosított oldala kell hogy kifelé legyen, de ha ezt em tudod szerintem várnod kellene még ezzel :)
2020. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gördítesz rajta 1-2-őt és amelyik oldalra legördül az megy kívülre. Még mielőtt belevágnál a szexbe vegyél a boltban pár olcsóbb kategóriájút és próbáld ki hogy kell felvenni (a tövéig tekerd le!), hogy ne akkor próbálgasd majd amikor már ott van a lány kívánósan, előjátékkal "előkészítve" és várja hogy behatolj.
2020. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van pár tutorial video érdemes azt is megnézni, de ahogy az előttem lévő írta, vegyél olcsót és próbáld fel.

Nekem a durex pl nem jött be.

2020. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
nem mindegy? úgyis a fejedre húzod...
2020. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha a sikositott oldala kivul van akkor hogy tudom konnyeden letekerni majd?Akadozni fog,nem?
2020. máj. 16. 00:07
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem :) a síkosítás ahhoz kell, hogy könnyedén be tudj hatolni, ne legyen fájdalmas a partnernek és ne szakadjon ki a gumi. Ha a te részeden lenne síkos, akkor pont, hogy lecsúszna.
2020. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amelyik irányba gördül :D de én is kevertem már össze sietve, szét is szakadt

20F

2020. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már rég használtam....de nem úgy van hogy a gyűjtő zsák megadja az irányt.
2020. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyon egyszerű nem értem mi ebben a nehéz ahol a kis gyűjtő található meg egyébként se lehet rossz oldalon felhuzni
2020. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De akkor mi miatt akad meg es nem megy fel konnyen?
2020. máj. 18. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!