Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzek? Ti melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzek? Ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Megszakításos
Fogamzásgátló
Óvszer
Egyéb(írd le komentbe)
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivel mit fogtok csinálni?

Én a zsebkésre vagy a viperára szavazok, azzal még sose maradtam bajban.


Ha olyan a párod akiben megbízol és csak egymással szexeltek akkor fogamzásgátló ha nem csak terhesség játszik hanem esetleg betegség is, mert gyakran váltogatjátok a partnereitek akkor óvszer. (bár az óvszer a nőknek talán mindig jobb, mert nincs semmilyen negatív hatása, míg mondjuk a fogamzásgátló már hatással van a hormon háztartásodra)

2020. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alkalmiban, vagy ha nem bízol a partneredben akkor mindig óvszert! Ha állandó partnered és megbíztok egymásban akkor fogamzásgátló is jó lehet.

Amit soha: megszakításos, az nem védekezés, hanem hazárdjáték! A megszakításos Peral-indexe 40%, azaz egy év alatt az így "védekező" párok 40%-ánál következik be nem kívánt terhesség.

2020. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, párommal csinálnánk, és szerettem volna megtudni ki hogy vélekedik erről
2020. máj. 12. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrég ismertétek meg egymást, és első alkalom lesz, akkor óvszer. Idővel pedig lehet váltani fogamzásgátlóra.
2020. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én óvszer párti vagyok. Őszintén szólva nem akarom, hogy a barátnőm hormonokkal tömje magát. Igaz, hogy óvszerben nem érezni úgy, de az egészsége érdekében simán bevállalom.
2020. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pesszárium + megszakításos védekezés + menstruáció késése után azonnal teszt hármas a legjobb. Az 5. héten még az almamag méretű magzat gyógyszerrel simán elhajtható, ha egy ilyen adódik minden évben az is sokkal kisebb terhelés a szervezetnek, mint az állandó tabletta szedés. Ha már a második, akkor más módszer kell.
2020. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!