Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormontartalmú gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormontartalmú gyógyszer mellékhatásai jelentkezhetnek bő egy év után?

Figyelt kérdés
Sokáig nem volt semmi gond, de pár hónapja kedvtelenebb vagyok, szexet is kevésbé kívánom, ráadásul a fogyás sem megy.
2020. máj. 10. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyógyszermellékhatások nem csak első alkalmazásnál jelentkezhetnek.
2020. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kialakulhat fokozatosan, "később" is, de nem feltétlenül a gyógyszer mindig a ludas. Megváltozott életvitel (ami azért így karantén idején könnyen előfordulhat) ugyanúgy tudja okozni.
2020. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 10 év szedés után jöttek elő a mellékhatások, aztán 2 évig fokozatosan erősödtek, emiatt abbahagytam a szedést 3 hónapja. Már az összes tünet elmúlt.
2020. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Liz* ***** válasza:
Lehet persze, nálam is kb. egy év után kezdődtek.
2020. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A karanténra nem fognám a tüneteket több okból sem. Azt hiszem akkor levetetem!
2020. máj. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!