Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki ovszerrel vedekezett, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ovszerrel vedekezett, de volt mar baleset (lejott, kiszakadt) az valtott tablettara, vagy maradt a guminal tovabbra is?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Miért érzem azt, hogy te vagy a pasi és pár ilyen "baleset" által akarod meggyőzni a párodat, hogy szedjen tablettát?

A tabletta sem nyújt teljes biztonságot, szóval elég gyenge érv lenne.

2020. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A meggyozos resze stimmel, de en vagyok a lany:)
2020. máj. 10. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy kiszakadt, de nem váltottam.
2020. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel sorozatban kiszakadt, ezért váltottunk megszakításosra. Viszont komoly kapcsolatban voltunk.
2020. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
1x kiszakadt 2x lejött, de mindig tudtuk mi volt a baj es azóta többet beszélünk közben. Az ilyen balesetek szinte biztosan a síkosítás hiánya miatt következnek be, szerintem vegyetek valamilyen síkosítót és úgy próbáljátok gumival. Szerintem a tabletta a mellékhatásai miatt nem éri meg, ha lehet kerülni kell az ilyen hormonos tablettákat.
2020. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt a baj, hogy engem zavart a tudat, hogy gumiban csináljuk, utáltam a latexet érezni, emiatt nem nedvesedtem be eléggé. Ha gumi nélkül csináltuk, tocsogtam, amúgy meg sivatag voltam. Szóval kellett volna a síkosító, mert kidörzsölődött a gumi és ezért szakadt el állandóan.
2020. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 GallitsGáborCsaba válasza:
Nálam pár évvel ezelőtt a patikában és boltban megvett óvszer mindig elszakadt minidig felhúzás közben és ezért minden lánnyal meg nővel óvszer nélkül folytattuk,aztán lemérés után vettem interneten megfelelő méretű óvszert és mindig van nálam ;-) :-)
2020. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 11. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Analt probaltatok mar?
2020. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 GallitsGáborCsaba válasza:
Én egyszer biztosan próbáltam az egyik barátnőmmel aki nimfomániás,de szerencsére tudom hogy nem csalt meg sosem mivel minden nap átmentem hozzá és lerendeztem,nekem bejött és ahogy emlékszem először meglepődött ezen az ötletemen,de bevállalta és így elmondhatom hogy nála mind a két oldaláról megraktam ;-) :-)
2020. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!