Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
1 év után újra elkezdtem fogamzásgátlót szedni,de most egy másik fajtát (Cypromix) Az első levél után pár nap késéssel de megjött,utánna engedtem csak meg a barátomnak hogy elmenjen bennem. Nemrég fejeztem be a 2.levelet is és most viszont nem jött meg, lehet ennek az is az oka hogy még nem állt be rendesen? Vagy hogy stresszelek? (Lehet hogy fel vagyok fázva mert amikor pisilek akkor szúr,és gyakran kell járnom a mosdóba) Volt már valaki így? Esetleg tapasztalat?
2020. máj. 1. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Okozhatja stressz is, de ha elfogy a gyógyszered rá 1-3 napra meg kelleme, hogy jöjjön.

Ha 5-10 napja késik nem árt terhességi tesztet csinálni, mert bár kicsi rá az esély, de így is teherbe eshetsz. Ha negatív a teszt nem árt felkeresni egy orvost, hogy megnézze nincs e gyulladás vagy hormonális probléma.

2020. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kombinált fogamzásgátlónál van ilyen. Nálam is szokott ilyen lenni. Hogy később jön meg vagy nem is.

Stressz is lehet persze.

2020. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azért most egy kicsit megnyugodtam.
2020. máj. 1. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!