Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye biztos, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Az aktus óta eltelt 13 hét (volt egy kisebb lyuk a gumin) semmi tünetem nincs, nem is volt. 4 teszt negatív lett és az óta már 3-szor megjött (rendesen megvolt olyan volt mint máskor nem volt kevesebb vagy másabb). Nem ez miatt hanem ellenőrzésen voltam nőgyógyásznál az aktus után 7 héttel, nem mondtam neki ezt, de csinált hüvelyi ultrahanhot (látta volna ha van valami)?
2020. ápr. 30. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 4 teszt negatív lett azóta, és már többször menstruáltál, akkor... hm... szerintem terhes vagy.
2020. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! 4 teszt nem hazudik. Es igen látta volna az ultra hangon hogy van ott valami. Mikor en mentem nödokihoz akkor 4 pozitiv teszt utan mentem 5 hét utan mondta picit korai de látni azert a petezsakot már 😍 terveztük!!!!
2020. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, , nyugi.
2020. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján biztosan nem vagy az. Nyugodj meg!
2020. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég.

Remélem még jó sokáig folyamatos lesz a menstruációs ciklusod. Könyörögve kérlek, hogy így legyen.

2020. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem vagy terhes

32/F.

2020. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek utan meg kilenc honap mulva se leszel nyugodt. Ha ez nem eleg meggyozo, a gyakoris szakemberek szaktudasa adna meg a nyugalmad?
2020. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagyol.
2020. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4 teszt és 3 mensi és az után hogyy még orvos is megvizsgált (nem nem lehet tul kicsi ahhoz hogy lássa) mégis mi az ami alapján te azt hiszed terhes vagy?

Nem olyan könnyű ám teherbe esni mi félévet szeretkeztünk felelőtlenül és csak akkor csúszott be (persze neked becsúszhatna holnap is)

Elmondom milyen terhesnek lenni oké? Az első mensi nem mensi csak egy kis barnázás, aztán a második hónapra nem jön meg, a semmiből jön a hányinger, olyan hogy épp reggelizel hánysz egyet majd eszel tovább nyugodtan aztán egyre rosszabb a hányinger, mindennapossá válik, van hogy a vizet is kihányja az ember, (vannak kivételek azért de olyan is van akinek sokkal súlyosabb), és ez csak a másosik hónap szóval nem nem vagy terhes

2020. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. máj. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!