Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyünk ha a gumi bent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha a gumi bent maradt de nem teljesen?

Figyelt kérdés
Hali! Az a helyzet hogy szeretkeztünk a barátnőmmel, gumival védekeztünk, mert gyógyszert nem szed. Miután elmentem egy kicsit még bent hagytam a "szerszámot". Amikor kihúztam akkor a gumi bent maradt, de egy 3 centi még kilógott a gumiból. Kihúztam, de az a baj hogy váladékos volt a "bejárat" alatt és a "bejárat" alja is. Letöröltük, de félünk hogy terhes lesz. Szerintetek van rá esély? Menjünk dokihoz sürgősségi tabiért? Köszi a válaszokat!!!
2008. nov. 23. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem és ne.
2008. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%

Terhes nem lesz ez biztos, tablettáért meg minek ha nem lesz az :)


Belnir

2008. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, a "bejárattal" minden ok lesz.
2008. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Meg ha nem azokban a napokban volt a peteérése, akkor meg nem kell aggódni, ugyan a spermiumok akár 6 napig is életben maradnak. Nekem hányszor volt olyan, hogy nem védekeztünk és a párom elment bennen, pedig kb. azon a héten volt a peteérésem is.
2008. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert van aki 100 szor meguszta az nem ok...Velem is volt ilyen, bennem maradt a gumi, hát nekem egy zuhanyzás, öltözés..és két óra mulva már bevettem a tabit(72 órás)

én nem kockáztatnék!!

bár elég szerencsés vagyok általábenXD, na de mégis ilyennel nem jó reckirózni...

2008. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!