Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utolsóelőtti (20. ) tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsóelőtti (20. ) tablettát elfelejtettem bevenni, mehet minden ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Jangeet szedek, tegnap este elfelejtettem bevenni a 20.bogyót, de ma reggel gyorsan pótoltam. Előtte hetekig nem felejtettem el semelyiket sem. (Amúgy tegnap nem volt semmi aktus pont)

A papír szerint ki kéne hagyni a tablettamentes hetet es egyből elkezdeni az új csomagot. De mivel én elég későn szoktam bevenni a gyógyszert, 12 órán belül voltam szerintem. Mi van, ha ma ugyanúgy beszedném a 21.-et, és ugyanúgy kihagynám 1 hétig a gyógyszert? Szerintetek lehet belőle baj?



2020. ápr. 25. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót. Nem lesz semmi baj. Vedd be a 21diket este. Majd hagyd ki a mindig megszokott 1 hetet. Nem lesz semmi baj...hébe hóba nálam is csúszik de 12 órán belül van. És eddig nem lett semmi bajom. Csak ne legyen ebből rendszer. De még szerencsés vagy, hogy 20.napi nem előbb mert akkor a biztonság kedvéért minimum 2 napot kihagynék.
2020. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!