Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hete megvolt a mensim. Annyi amennyi szokott lenni. Viszont felek mert szekrekedesem van,es azt olvastam hogy az is egy jel ha terhes vagyok. Igaz annyit nem eszek amennyit eddig most napi egy szendvics. A mellem meg van kemenyedve de ez normalis nalam mivel ha a tabibol 9 szem van akkor mimdog ez van. 2019 augusztus ota szedem. Es a parom soha nem ment meg el bennem. Nagyon felek hogy terhes vagyok.
2020. ápr. 19. 23:17
 1/5 anonim válasza:
100%

1.A tabletta miatt simán lehetsz terhes

2.Az, hogy nem ment el benned az nem jelent semmit

3. Az, hogy székrekedésed van az sem jelent semmit

2020. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tablettát a használati utasításnak megfelelően szedted, és nem történt semmi olyan, ami miatt gyengült volna a hatása (pl. antibiotikum, hányás, hasmenés), akkor nagyon kicsi az esélye a terhességnek. De ha nagyon parázol, akkor csinálj egy tesztet. :)
2020. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2020. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd amikor szeretnél gyereket rájössz, hogy sajnos nem ilyen egyszerű teherbe esni. Főleg nem fogamzásgátló tabletta szedése után. Idióta az emberi szervezet, mert van rengeteg olyan ciklus amikor ha akarnád sem leszel terhes, és van amikor tabletta mellett is csak a farokránézéstől terhes leszel. Ezért is szokás többféleképpen védekezni.
2020. ápr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlónak számos negatív hatása van, ezért tettem le. A fő célnak viszont 4 évig megfelelt.


Amúgy annyi tüneted van, hogy székrekedés, tényleg? Ne haragudj, de ez kevés, és kicsit abszurd, hogy egyből a legrosszabbra következtetsz belőle

2020. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!