Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek késett már f. gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virag~21 kérdése:

Nektek késett már f. gátló abbahagyása miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudtam egy hónapig gyógyszerhez jutni, és egy olyan probélmám van, hogy 4 napja késik. Olvastam hogy gyógyszer elhagyása után a hormonok miatt akár hónapokig is késhet, de meg vagypk ijedve. Tudom, hogy én szúrtam el. Mikor szexeltünk, megszakítással csináltuk de tudom hogy így is teherbe lehet esni. Tesztet nem merek még csinálni, de nektek volt már ilyen, hogy gyógyszer elhagyása miatt késett?
2020. ápr. 17. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, volt már ilyen. Gyógyszert váltottam. Abbahagytam az egyik fajtát, és 3 hétig nem jött meg, szóval el se tudtam kezdeni a másikat. Teljesen beparáztam, hogy tuti terhes lettem, bár mi óvszerrel védekeztünk, de a teszt negatív volt, szóval kivártam és 3 hét után végre megjött.
2020. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az nem probléma, hogy a gyógyszer abbahagyása után 4 napot késik. Alapból nem pontos a ciklus (tabi nélkül) pár nap csúszás +/- teljesen természetes. A tabi abbahagyása után pláne "megbolondul" kicsit a hormon háztartásod, ezzel nagyon sokan így vannak.


A probléma a megszakításos "védekezés". Mert az nem védekezés, hanem hazárdjáték. Van aki 100x megússza, másnak meg az elsőre befigyel a terhesség. Csinálj tesztet, s máskor inkább óvszert használj (ha most "megúsztad").

2020. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!