Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után nektek pontosan megjott a menstruáció vagy késett? Ha késett mennyi napot, hetet?

Figyelt kérdés

Utolsó levél után természetesen megjott nekem is, de aztan már nem kezdtem el szedni a kovetkezo levelet, kiszámoltam a 28 napot(legalábbis azelott így szoktam számolni, hogy mikor kell megjonnie). Tegnap kellett volna megjonni es semmi. Tabletta szedese elott elegge pontosan megszokott jonni.

Orvoshoz meg nem megyek, mert terhes nem lehetek. Baratnomnek is kesett 2 honapot, elment a dokihoz es injekciot akart neki adni, ami hormont tartalmaz, azt mondta, hogy koszoni szepen, inkabb megvarja mig normalisan megjon neki, aztan megkapta..

Tudom, hogy az egy nap keses meg semmi, de orulok ha valaszoltok.

L, 22


2013. jan. 4. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor én anno abbahagytam (azóta újra szedem) akkor kb 2-3 hónapig szinte ugyanakkor jött meg mint a tabletta mellett (amikor szedtem mindig vasárnap jött meg, és amikor abbahagytam akkor abban a 2-3 hónapban szombat-vasárnap körül)...és utána kezdett el összevissza megjönni...volt hogy pár nappal előbb, de volt hogy később...aztán visszaálltam a bogyóra, de nem emiatt :)
2013. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) Hat ha a 28. napot szamolom akkor tegnap kellett volna megjonnie, de most ahogy mondod, tabletta szedese alatt mindig penteken szokott megjonni es azt is csak egy picit estefele. Es ma van pentek, akkor meglatom :) De orvoshoz ha tudom nem vagyok terhes, nem kell rohannom ugye? Ez normalis..
2013. jan. 4. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezért dokihoz menni :) Ahhoz idő kell hogy kiürüljön a szervezetedből a bogyó hormonjai, ez általában 2-3-4 hónap, bár szervezet függő :) Amíg nem ürült ki teljesen, addig szerintem számíts késésekre :)
2013. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nembaj, ennyi baj legyen, mar attol hogy abbahagytam nagyon megkonnyebbultem :)
2013. jan. 4. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is most hagytam abba a bogyót, és késett 1 hetet, úgyhogy én beküldtem a 8. nap 2 csésze a 9. nap még egy csésze cickafark teát és láss csodát megjött

tudom ajánlani szeretettel neked is. 200ft a dmben nem vesztesz semmit.

2013. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én abbahagytam a levél után még pontosan megjött a rákövetkező 7 napban.Az utánalévő hónapban már ugye nem szedtem.Nekem alapból nagy ritkán volt menstruációm,olyan 2hónap múlva jött meg.És azóta is 50-60nap között jön meg sajnos.


Injekcióról még nem hallottam,de pl nekem már kétszer adtak norculut tablettát,ami 2-3nap alatt meghozza.

2013. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem késett néhány napot miután abbahagytam a tablettát, kb 3-4 nap lehetett.Korábban nekem sem voltak gondjaim a ciklusommal, a tabletta szedés előtt is mindig rendesen megjött.Megpróbálhatod a cickafarkfű teát amit ajánlottak,én ittam egy pár hónapig más nőgyógyászati panaszra és nagyon jó ára van,érdemes kipróbálni.

2013. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2013. jan. 4. 16:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, ma megjott, ugyhogy nem kellett elore idegeskednem :)
2013. jan. 5. 18:01
 10/10 anonim válasza:
Nekem is felborított mindent a gyógyszer. Novemberben vége lett a kapcsolatomnak, és így letettem a gyógyszert. Rendesen megjött utána pár nap csúszással minden hónapban májusig. És most az utolsó két hónapban kimaradt. Nem tudom érdemes e orvoshoz menni, úgyis csak gyógyszert írna fel. Valaki tudna adni valami tanácsot?
2013. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!