Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakításos szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos szeretkezés egy alkalommal mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Kb. 14-e körül voltam együtt így a párommal, viszont pont az ovim előtt a termékeny napjaimon. Egyszeri alkalom volt, még bőven azelőtt kivette, hogy elment volna. Az előváladéktól is teherbe lehet esni ugyan, de erre mennyi az esély egy alkalomnál? Kb 1 hete nagyon érzékenyek a melleim, most a napokban kell megjönnie. Az együttlét után viszont fel is voltam fázva, a derekam még mindig nagyon fáj. Szerintetek?

#teherbeesés #derék #mellfeszülés #Megszakításos szeretkezés
2020. márc. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Az esély valahol 100 és 0 között van.ezt soha nem lehet tudni.de nézz rá a pearl indexére.nem túl bizalomgerjesztő.de remenykedjünk hogy szerencséd van és nem csúszott be a baba.

19/L

2020. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
kb annyira, mint lyukas kanállal levest enni :D
2020. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy nyugi.
2020. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az tök mindegy, hogy hány alkalomról van szó.

Minden baba úgy fogan, hogy egyszer megtermékenyítik.

Van rá esély, nem törvényszerű, de megtörtént már ilyen.

Vegyél 1 tesztet, az megnyugtat majd.


33/F

2020. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Orosz rulett igy is, nagyon kicsi az esely, viszont van.

De. A mellek ennyire koran terhesseg miatt meg nem feszulnenek. Menstruacio elott annal inkabb. Par nap keses az idegessegnek is betudhato. Termeszetesen tesztelj azert.

2020. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2020. márc. 28. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi 6 évig így csináltuk, egyszer se lett belőle semmi probléma
2020. márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, saját tapasztalatomat írom le. Férjem nem ment el bennem, abban a hónapban kb akkor egyszer szexeltünk, ha jól számoltam pont peteéréskor, és pozitív lett a tesztem. Viszont nagyon halovány, és 1 hét késéssel meg is jött. Doki szerint nem bírt beágyazódni, amit meg is értek, pont akkor költöztünk, a stressz faktorom az egekbe volt... szóval a helyzet nem volt optimális, mégis megtörtént. Rá következő hónapban már elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, álmomba nem gondoltam h velem ilyen történik és mégis.
2020. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!