Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet "véletlenül"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "véletlenül" beleélvezni valakibe?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Van aki tudja, van aki meg egyáltalán nem ura az orgazmusanak


Az utóbbinak tenykeg derült égből villámcsapásként jön az orgazmus


Ha ilyennel próbálkozol megszakitasos technikával, akkor borítékolva van a “baleset”

F

2020. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
A megszakításos technika eleve hülyeség, előváladék orgazmus nélkül is képződik, és az tartalmazhat spermiumot. Tehát ha nem élvez el, akkor is kerülhet a nőbe spermium.
2020. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

"Véletlenül" sehogy, de akaratgyöngeséggel szinte biztos.

Ffi.

2020. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Es mikor egy fiatal pasi onkielegites kozben szamitja el magat, es a pofajaba, hajara, meg iroasztalara megy a cucc? Az is veletlen. Nem szamitott ra.
2020. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sok férfi úgy csinálja, hogy utolsó utáni pillanatig húzza, aztán csak akkor húzza ki, mikor már robban is. És ez néhány másodperc alatt zajlik le, nehéz kontrollalni. Én mikor gumi nélkül szexelek, akkor sem húzom utolsó pillanatog, hanem mikor úgy gondolom, hogy na most elélveznék, jóval előtte kihúzom, aztán befejezés kézzel vagy szájjal, még jobb is.
2020. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak kezdőkkel fordul elő meg tizenévesekkel. Felnőtre nem jellemző csak nagyon ritkán.
2020. márc. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
5%
Eleve hülyeség, miért nem szed a nö tabit? Másik meg én nem tudnám kikapni, és utána még folytatni, egyszerüen ha kiveszem élvezés elött azonnal leesek a nullára, elpuhul, és onnan meg kb. 1 óra mire elmegyek.
2020. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó

Képzeld nem minden nő szedhet fogamzásgátlót. A férfi meg miért nem húz gumit? Elhiszem, hogy ront az élvezeten, de legalább véd a nemi betegségektől is.

2020. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2%
18: 30 felett vagyok és soha nem volt rajtam gumi, gyerekem sincs és el se kaptam semmit. Nem útszéli vagy könnyen kapható nökkel szokásom lefeküdni, és minimum, hogy a nö védekezik.
2020. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 44zoltan ***** válasza:
0%
Véletlenül nem lehet beleélvezni. De ha a hölgy megengedi hogy gumi nélkül csináld vétek kihúzni belőle ? Miért fosztod meg magad? A legjobb benne elélvezni. Ha meg már gumi nélkülcsinálltad az előváladékkal amúgy is ment bele spermium is. És ezzel a nő is tisztában van. És aki gumi nélkül csinálja az alapból meg akar fogni magának és azt akarja hogy csináld fel.
2020. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!