Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj? Nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Nem jön meg?

Figyelt kérdés

Januárban elkezdtem Volina fogamzásgátlót szedni. Február 13-ig szedtem, de folyamatosan véreztem és görcsöltem ezalatt. Orvosi tanácsra nem tartottam 1 hét szünetet 2 levél között, hátha akkor elmúlik a vérzés (de nem). Kb 2 nap volt amikor nem véreztem, akkor voltunk együtt a párommal (óvszerrel!)

Tehát február 13 óta nem szedem, azóta is mindig óvszerrel voltunk együtt. Úgy számoltam hogy kb 4 napja kellett volna megjönnie de semmi.. Lehetséges hogy nagyon megkavartam a hormonokat és azért nem jön? Holnap veszek azért egy tesztet, de mivel az óvszerrel soha nem volt gond szinte teljesen kizártnak tartom a terhességet.

Volt már ilyen valakivel? Szerintetek mi lehet a baj? Kicsit izgulok azért



2020. márc. 8. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Még szünetet se tartasz, aztán ne zavarná meg a ciklusod? (amit egyébként leállított)... 4 nap egyépbként nem sok idő. Én pl. 2 évig szedtem fogamzásgátlót, utána hónapokig nem jött meg, majd azóta is pecsételő vérzéseim vannak, minden hónapban... Tudom az okát, vannak hormonális elváltozásaim. Szerintem ez a baj, hogy ha a szervezetedbe mesterségesen beavatkozol egy ilyen szerrel, akkor történhetnek abnormális dolgok.
2020. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!