Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért reklámozhatják úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reklámozhatják úgy vénynélküli kapható fogamzásgátlókat, hogy bármi hatása lenne?

Figyelt kérdés
pl.pharmatex Nem is egy ismerősöm lett terhes emiatt. Szóval totál átverés.. És ezt lehet.

#Pharmatex #vény nélküli fogamzásgátlók
2020. febr. 29. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem jól használták akkor igen 😕
2020. febr. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
A pharmatex helyi hatású, korlátozott ideig hatékony, pontosan be kell tartani a használati utasítást. Vagy akkor nem is egy ismerősöd van aki még nálad is sötétebb, vagy a kérdés kamu. Én a másodikra tippelnék.
2020. febr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek a saját felelőssége, hogy tájékozódjon. El kell olvasni a betegtájékoztatót, utánanézni a különféle fogamzásgátló módszereknek, és kiválasztani a megfelelőt. A Pharmatex nem a legbiztonságosabb, de van akinek pont ez az ideális.


Ez nem olyan, mint egy tábla csokit venni a boltban, mert megláttad a reklámot. Emberi életek létrejöttéről, egész életre szóló felelősségről döntötök. Illene rászánni fél órát és utánanézni, nem csak megvenni rögtön, amit reklámoznak. Az ismerősöd és a párja csakis maguknak köszönhetik a terhességet.

2020. febr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan betartottam, evekig hasznaltam, nem lettem terhes.
2020. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Be kell tartani az utasítàsokat és hatàsos. Nekünk 10 éve működik. Közelebbi baràtnőim is mind hasznàljàk akkor estek teherbe amikor ők akartak és tervezték.

Az ismerőseid el se olvastàk a tàjékoztatót vagy szartak betartani. Ennyi.

Pl amikor egy tàvolabbi ismerősöm panaszkodott hogy terhes maradt, jobban àtbeszéltük és kiderült hogy szàjon àt szedte a pharmatexet.😂😂😂idióta.

És hallottam olyanról is aki utólag dugta fel...szex utàn.

Ennyit arról hogy nem hatékony. Aki hülye hozzà annak valóban nem.

2020. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!