Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzasgatli tabbletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek fogamzasgatli tabblettat (mercilon) mar fel eve, es most eloszor elofordult hogy egy hettel hamarabb jott meg a mensi. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 12:48
 1/1 anonim válasza:

A helyzetünk nem teljesen ugyan az, én 5 éve szedek fogamzásgátlót. Nekem is az előzőm így jött ahogy neked, pontosan 1 héttel előtte.

Több oka is lehet (szerintem):

1. Elfelejtetted szedni az utolsó héten. De ehhez minimum 2-3 szemet ki kell hagyni egymás után.

2. A nagyon buta verzió, de miért ne lehetne ebben a nagy világ rohanásában, hogy elszámoltad magad és jókor jött meg. (Persze ez látszik a levelen a bevett mennyiségtől, de pl ha 2 levélből szedtél bele lehet kavarodni.)

3. Az én esetemben biztos, hogy a nagyon sok stressz miatt alakult így. Nagyon sok lelki vívódás ért az életem egyik legfontosabb területén, már 2 hónapja tart. (élsportoló vagyok) Biztos vagyok benne, hogy ettől jött meg előbb nekem.


Remélem tudtam segíteni és ha most nem is remélem a jövőben hasznos lesz az infó. :)

2020. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!