Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha nem hagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha nem hagyok szünetet a foggátló szedése alatt, hanem ahogy elfogy az egyik levél, rögtön beszedem a másikat?

Figyelt kérdés

Tehát nincs vérzés, hisz nem hagyok szünetet. Mi történik ilyenkor? Hallottam már több olyat, aki hónapokig nem hagyott szünetet, így nem volt megvonásos vérzése.

Kérdésem, hogy ennek lehet bármi következménye? Azonkívül, hogy pl felborul a ciklus. De konkrét negatív szövődménye lehet az egészségre nézve? És ha igen, mi?


2020. febr. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A menstruációs ciklus késleltetése: mi a teendő?

Annak ellenére, hogy nem ajánlott, késleltetheti a menstruációs ciklust (a megvonásos vérzést), ha tablettamentes időszak nélkül közvetlenül egy új csomag Jangee filmtabletta szedését kezdi el és folytatja a második csomag végéig. Pecsételő vagy áttöréses vérzést tapasztalhat a második csomag szedése alatt. A szokásos 7 napig tartó tablettamentes időszak után kezdje el a következő csomagot.

2020. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi #4, igen ez megvan, hogy így kell késleltetni a menzeszt. Na de ha ezt nem csak egyszer csinálom..? Hanem folyamatosan, hogy ne legyen vérzés? Én az egészségügyi hatására lennék kíváncsi.
2020. febr. 21. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Igaz, nem maradt ki szem, de a lényeg ugyanaz: kimarad a placebo hét, és jelentkezhet vérzés.


Amúgy nem viccből van placebo hét sem. A tabletta nem akadályozza meg a méh nyálkahártyájának megvastagodását, és annak egy idő után távoznia kell.

2020. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idönként kell tartani szünetet, még azok is tartanak néha akiknek az orvos mondja hogy így szedjék
2020. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 3 levelet szedtem be egymás után, mert műtöttek többször, szóval orvosi utasításra. Nekem annyi volt a mellékhatás, hogy a melleim duzzadtak voltak és nagyon fájtak, a harmadik levél alatt a fejem is fájt többször. Amikor megtartottam a szünetet, a vérzésem erősebb volt, mint szokott a tabletta mellett, de nem volt vészes
2020. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!