Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a fogamzásgátlók, amik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fogamzásgátlók, amik már az első szemtől védenek, azok hogy hatnak?

Figyelt kérdés
Tényleg védenek az első szemtől? kicsit félek, mert nagyon hányingerem van mostanában:S
2010. júl. 22. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
szerintem egyik tabi sem hathat röktön az első szemtől. kell idő míg felszívódik a szervezetben és átalakítja a hormonháztartást, mégha minimális szinten is.
2010. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor hat az első szemtől ha a ciklusod (azaz a váértzésed) első napján kezded el szedni. Úgy hat, hogy leállítja a petefészked működését, a peteérést, azaz nem lesz érett petéd, hogy megtermékenyüljön.


Ha terhesnek érzed magadat, akkor csinálj tzerhestesztet. Aktus után két héttel már kimutathatja, három héttel utána meg biztos az eredmény.

2010. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de hatnak elsö szemtöl azok amelyek betegtájékoztatójára rá van irva h ha a mensi 1. napján veszed de akk nem kell mellé kiegészitö védekezés
2010. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%
1hónap a hatóidő!
2010. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát mondok egy vicceset.tiniambulanciás dokim azt mondta anno h a milligest az 1.szemtől véd ha a mensi 1.napján veszem be...na 2 napra rá már toltuk az ipart :D kipróbáltuk amikor csak lehetett.most újrakezdtem a tabit 2éves kihagyás után,és most van már magándokim.közölte,h a milligest 1 hónap után véd!na szép is lett volna hha teherbe esek az előző nődoki miatt!
2010. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
igen, védenek.. nem viccből mondanak ilyesmit.
2010. júl. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az 1. szem után 2 héttel voltunk együtt. most kezdtem el a 2. levelet. akkor nem lehet baj, ugye? (mindig percere pontosan veszem be, és eddig nem hánytam, nem ment a hasam, és nem szedtem antibiotikumot)
2010. júl. 23. 07:02
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet baj :) nyugi
2010. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha a mensid első napjától szeded,akkor már egy hét múlva védett vagy. Első szem nem igazán bizalomgerjesztő, mi egy hónapot vártunk inkább a tuti biztonságért.

Sztem nincs para!

2010. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!