Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a fogamzásgátlók, amiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fogamzásgátlók, amiknek a tájékoztatójában az van írva, hogy védenek az első naptól, azok tényleg védenek?

Figyelt kérdés

Én a betegtájékoztatónak nem hiszek, illetve ez az egy nap hiteltelennek hangzik, egy hetet minimum várnék. Azt szeretném, ha olyanok kommentelők írnák le a tapasztalataikat, akik már az első tabletta után hagyták a párjuknak, hogy beléjük élvezzen.

Nem lett baj?


2010. júl. 28. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a betegtájékoztatónak nem hiszel, akkor kérdezd meg a dokit, vagy a gyógyszerészt, de biztos nem viccből írják rá, hogy mikortól véd.
2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne hidd el!!! hazugság, összeesküvés!!!
2010. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok, úgyhogy nem akarom megkérdezni sem a nőgyógyászt, sem pedig a gyógyszerészt :D

Mi a francé' kell rögtön kioktatni? -.-

2010. júl. 28. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez azt mutatja, hogy tudatlan vagy.

A gyógyszeripart NAGYON szigorúan ellenőrzik, évekig tesztelnek valamit, mire piacra dobják és jó pár tucat szakember vizsgálja, akik a legkisebb hibára betiltják.

Szóval amit beleírnak, az úgy van.

De ez a kijelentésed azt is mutatja, hogy semmilyen biológiai ismerettel nem rendelkezel. Mivel a fogamzásgátló a peteérést akadályozza meg, ezért vagy az első naptól véd, vagy soha.

2010. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt szívódik fel?
2010. júl. 28. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:

3-4 óra alatt. De ez ismét egy buta kérdés volt. Ugyanis nem úgy működik, hogy a csaj valamikor beszedi, aztán megnézi a kedvenc sorozatát, lefürdik, hajat mos és lehet kufircolni.

Hanem a ciklusa első napján kell beszednie, így nem lesz peteérése.

Istenem, olvass már kicsit utána a dolgoknak, mert ez nagyon gáz, amúgy meg könnyen apa leszel még véletlen.

2010. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Buta, vagy nem buta, nem azért lett kitalálva ez a sz@r oldal, hogy itt feltehetem? De. Mellesleg értelmesebb, mint a több száz "Terhes vagyok!?"...

Miért kell kiforgatni a szavaimat? Egyszerű kíváncsiságot el se tudsz képzelni, csak azt, hogy rajtam van a kangörcs, és a barátnőmért izgulok? o_O (Egyébként nincs most senkim)

Mindegy, azért szereztél pár vidám percet. Elképzeltem ahogy egy faszi ott toporog álló farokkal egy nő előtt, hogy "na, felszívódott má'?!" x'D

2010. júl. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!