Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem szedni vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem szedni vagy sem?

Figyelt kérdés
Az orvos írt fel fogamzásgátlót mivel a párommal azt szeretnénk elsődleges védekezésnek és mivel nekem gond van a hormonháztartásommal nincsen rendszeres menzeszem arra is ezt ajánlotta a doki. Namost, 5 napja voltam nála mert 21 napja késik és barna folyásom van. (Nem tudtam a késés miatt elkezdeni még a gyógyszert) Megvizsgált, megultrahangozott, nem vagyok terhes, várjam meg a menzeszem első napját kezdjem el szedni a tabit amit felírt, a folyás valamilyen hormonális változás miatt lehet. Megkérdeztem kaphatok e valami gyógyszert ami meghozza a menzeszem, mondta csak várjam meg amíg megjön magától. Ma délután volt egy kis vörös folt az intimbetétemen de azóta semmi vérzés, úgyhogy nem tudom ez a menzeszem első napja vagy sem. Mindig bő vérrel szoktam túllenni rajta, úgyhogy szokatlan ez és nem tudom mi legyen.

2020. jan. 30. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Várjál még, ne kapkodj. Legrosszabb esetben eltolod még 1 hónnappal és akkor mi van. Nem kell sietni sehova, várd ki az első normál, teljes ciklusodat. Ha 2 hónapig nem jön meg, akkor irány vissza a dokihoz és majd segít nagyjából belőni az időpontot.
2020. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a 2-5 nap között is beveheted akkor már úgy is biztos leszel a dologban, csak akkor egy hét kiegészítő védekezés
2020. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!