Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tünetek alakultak ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tünetek alakultak ki nálad amikor abbahagytad a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Mikor jött meg utána? Miért hagytad abba? Mit szedtél? Mióta?

Most egy hónapra szüneteltetnem kell a szedését, mert az orvos ezt javasolta. :S És nagyon félek, hogy mik lesznek a tünetek. Majdnem 4 évig szedtem a Tri-regolt...


2010. júl. 22. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Fogytam. Yadine-t, 1,5 év után, a barátom szakított velem, azért. Egy hónap szünet semmi nagyobb tünetet nem okoz, ne aggódj.
2010. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Terhesség.
2010. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

nem akarlak megijeszteni....

Tesóm abbahagyta 5 év szedés után,(bár nem azt szedett mint te) de rendszertelen neki, és már lassan 3 hónapja nem menstruált.

Viszont ha szedte volna, trombózisa lett volna.....ne szedd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az első 1-2 hónapban megjött rendesen, de az biztos, hogy 3 ónap után kimaradt 4 hónapig, aztán 1,25 hónapig, most is már meg kellett volna jönnie. De én másra tippeltem (ciszta+lelki), nem az abbahagyásra.
2010. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan orvos, aki egy hónapos szünetet kér. (Ha mégis, azonnal keresni kell egy másikat.)

Az egy hónapos szünet semmire nem jó, többet árt, mint használ. A fogamzásgátló minimum 3 hónap alatt ürül ki a szervezetből, így 1 hónapnak semmi értelme.

Ellenben felborítja a hormonjaidat, amik egy hónap alatt nem rendeződnek.


Nekem, mikor abbahagytam, 1 menzesz kimaradt. Ha neked is kimarad, ugyan honnan tudnád, mikor kell elkezdeni újra szedni? Sehonnan. Kihagyni legalább fél-1 évet kell.


Ez vagy kamukérdés, vagy a kérdező önhatalmúlag akar szünetet tartani... vagy az orvos iszonyúan gáz.

2010. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű gázok az orvosok. Mert nem csak egy orvos véleményét kértem ki. Pecsételő vérzésem volt az utolsó egy néhány hónapban.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. júl. 22. 10:06
 7/10 anonim válasza:
100%

A barátnőm több, mint fél éve abbahagyta, és azóta nem jött meg neki.Bár nem tudom, mit szedett.

Én május elején hagytam abba, semmi tünetem nincs azóta, 3 hétre megjött az első, újabb 3 hétre a második menstruációm, újabb 3 hétre megfogant a babánk! :)

Nyugi, minden szervezet másként reagál, de többnyire jól veszi az akadályt! Ne aggodalmaskodj! Én vagyok az élő példa. Se nem fogytam, se nem híztam. Nem lettem pattanásos, rendre meg is jött.

2010. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak jobban fáj a hasam amikor megvan, de amúgy semmi más! És szünetnél tényleg oda kell figyelni! Jól irták feljebb, hogy minimum 3 hónap szünet kell, ami egyébként 4 hónap! Ez azt jelenti hogy 3 menstruációs ciklus kell hogy legyen fogamzásgátló nélkül! Szóval az első még nem számitható bele!
2010. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem lett semmi bajom.
2010. júl. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. júl. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!