Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van Jaydess spirallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb merteku endometriozisom es egy kicsi mehszajsebem.Nem okoztak problemat, rutin vizsgalaton lett felfedezve.Az orvosom ezt a spiralt ajanlana, mind kezeles, mind fogamzasgatlas celjabol.En elegge parazok az ilyesmitol...Tapasztalatok?Jo/rossz egyarant johet.

2020. jan. 15. 20:25
 1/3 anonim válasza:
Nekem van, 18eves vagyok, nekem baromira fajt amikor felraktak meg az utana levo heten, de mar minden oke, mintha nem is lenne. Ha konkret kerdesed van irj nyugodtan es valaszolok
2020. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, nekem 2,5 éve van. Nekem is fájt amikor feltették, de azóta imádom. Konkrétan alig menstruálok, és az együttlét is jobb volt így
2020. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hugohamm01 válasza:

A menstruáció mennyire szűnik meg?

Jobban véd mint a másik?

2020. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!