Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki Yasminelle tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki Yasminelle tablettát? 16 vagyok, sosem szedtem semmit, és nagyon félek!

Figyelt kérdés
kérme mindenki irja le aki szed h mit tapasztalt:) előre is köszi a válaszokat!
2008. nov. 18. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hidd el, jobb mint a baba.

amúgy meg arra számíts, hogy akinek minimális rossz tapasztalata van, az teli fog mindent írni.

2008. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a tabit szedem. Annyi mellékhatása volt,ami tök normális,hogy az első levélnél egy hónapig véreztem,de ez a másodinál már megszűnt. Ez az az idő,amíg hozzászokik a szervezet. Amúgy pedig nem szokott görcsölni a hasam,amikor megjön. És lerövidült a mestruációm 3 napra.
2008. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen kérdéskor az a lényeg, hogy minél több pozitív és negatív tapasztalatot olvasson, amelyből el tudja majd dönteni, hogy szeretné-e szedni.

(a baba ellen véd, de a fertőzések ellen korántsem.)

2008. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedek! Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak!Nekem első hónapban se volt vérzésem csak a szünetben, beállította a ciklusomat! Picit híztam de nem sokat bár a mellem rendesen megnőtt! Igaz h a betegségek ellen nem véd a baba ellen viszont igen de ha komoly kapcsolatban élsz akkor komoly betegségeket nehezen tudsz "benyalni" Uh én csak ajánlani tudom! Kevés hormontartalmú nagyon modern biztonságos gyógyszer!
2008. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy érdeklődsz, és természetes, hogy félsz, de nem érdemes mások tapasztalataira apellálni. Az a helyzet, hogy csak a saját élményeid számítanak, mindegyik gyógyszer mindenkire másképp hat, legyen az korszerű és méregdrága, avagy "elavult"(egyesek szeretik ezt a kifejezést használni a régebbi gyógyszerekre, bár nem értek annyira egyet ezzel). Szóval: szerintem bízz a legjobbakban, mert minél több választ olvasol, annál jobban összezavarodsz (én is így voltam..:)). A Yasminelle tudtommal újabb és alacsony hormontartalmú, használd egészséggel!
2008. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg mindenki csak akkor tudja jó vagy nem ha már szedi. Nekem mondjuk nem vált be szinte az összes melléhatás jelentkezett nálam , most váltok egy másikra.
2008. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2008. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak az ötödik válaszolónak szeretném azt írni, hogy igenis, egy-két tabira nyugodtan használható az elavult kifejezés, mert van olyan, ami mellett nem egy lány/nő teherbe esett!!! Barátnőm is szedte (mercilon), mindig késett neki, sosem jött meg időben, minden hónapban azon izgult, hogy terhes-e vagy sem, aztán elment a nődokihoz, és még mielőtt mondta vna, hogy ezek miatt új tabit szeretne kiíratni, az orvos mondta neki, hogy emellett a gyógyszer mellet nem egy teherbeesés volt már, és ő ajánlotta neki, hogy váltson gyógyszert, saját érdekében... És a Yasminelle-t írta ki neki, azt mondja nagyon jó!

De végülis mindenkinek máshogy válaszol a szervezete!

2008. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ugyanúgy vannak olyan lányok, akiknek a Mercilon jött be, se rossz mellékhatás, se kisbaba. Ahogy a legújabbak rendszeres szedése mellett is teherbe lehet esni. Sokat olvastam erről, és egyszerűen nincs olyan gyógyszer, amiről több jót/rosszat állítanak. Szerintem kár ezt ragozni.. (az ötödik).
2008. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól, hogy másnak jó vagy nem, nem jelenti azt, hogy neked jó lesz vagy sem... de tény, hogy korszerű tabletta.

Én is ezt szedem, már 6hónapja.

Nálam SEMMI mellékhatás sem volt! :)

A bőröm nagyon szép lett...

kb.ennyi.

Ja, és nem lettem terhes, 6hónap alatt kiderűlt volna, és jó! Ki kell próbálnod, hogy tudd, jó lesz e neked! :)

2008. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!