Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet szedni együtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szedni együtt?

Figyelt kérdés

Megoszlik a vélemény az én orvosom azt mondta nincs hatással egymásra ám van aki azt mondja igen..Mit gondoltok lehet szedni fogamzásgátlót antidepresszánssal együtt?

Normális válaszokat kérnék :)


2019. dec. 19. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ a fogamzásgátló és az antidepresszáns fajtájától.

De ha az orovosod azt mondta hogy lehet szedni akkor biztos így van. Ha nem hiszel neki kérdezz meg egy másik orvost.

2019. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezt egy másik orvos mondta hogy nem,a házi nőgyógyászom meg hogy igen...nem tudom melyiknek higgyek...
2019. dec. 19. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell az antipricctabit szedni, ami kiváltja a depit. Tádám megoldva.
2019. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el mindkét gyógyszer betegtájékoztatóját és te magad is rátalálsz a válaszra.
2019. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!