Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó fogamzásgátló módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés

Ismer valaki olyan fogamzásgátló módszert az óvszeren kívül, ami biztonságos? Nincs időm sajnos orvoshoz menni, és valami olyat keresek, amit vény nélkül is vehetek. Olvastam, hogy van többféle tabletta is, de nem tudom melyik a hatásosabb, melyiket érdemes megvenni.

Köszönöm



2019. dec. 1. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kihúzás vált be a legjobban eddig.
2019. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt én is alkalmaztam régen, de pár éve, mióta hallottam és olvastam, hogy a váladékban is vannak spermiumok, így hiába húzod ki előtte, úgy is teherbe eshetek, már annyira nem jó ez.
2019. dec. 1. 08:23
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Egy jó hideg zuhany. Mármint nem utána, hanem helyette.


De ha ilyen sos dologról van szó, akkor orál, behatolás nélkül.


Demi a baj az óvszerrel? Az egyik legjobb opció úgy alapjáraton,a tablettával szemben is.

2019. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom az óvszerrel, de a páromnak van sokszor.
2019. dec. 1. 08:26
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Pasi csere, akinek nincs baja az óvszerrel
2019. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is le szokták verni ezt a "hisztit" a pasijaim. Aztán mikor ráébredtek hogy vagy impotenciát gyártanak maguknak, vagy elfogadják az óvszert és megbarátkoznak vele, egyből elmúltak a gondjaik. Nem azt mondom hogy direkt ellenállnak a gumi használatának, de mivel sok nő a lekonyulás miatt elkezd alternatívákat keresni, ez tudatalatt mintaként rögzül, és ők is elhiszik hogy óvszerben lehetetlen. Ma már annyira jó minőségű a kínálat és olyan széles a választék, simán lehet találni megfelelőt.

Szóval mérlegelj, hogy mi az igazán fontos neked. A pasi boldogsága a teherbe esés folyamatos kockázata mellett,vagy mindkettőtök biztonsága.

2019. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp a biztonság, akkor is ha nem tetszik neki, csak gondoltam hátha van valami olyan gyógyszer vagy bármi, ami segíthet
2019. dec. 1. 08:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy van. Fogamzásgátló tablettának hívják, nőgyógyász írja fel a megfelelő vizsgálat után.

Hozzáteszem azt nem úgy kezded el szedni hogy uccu neki, hanem a ciklus megfelelő pillanatában.

2019. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kell szedni, de mint írtam jelenleg a sok munka miatt, mivel karácsonyi dömping van nálunk is nem tudok orvoshoz menni
2019. dec. 1. 08:55
 10/11 anonim ***** válasza:

A kerületi szakorvosi rendelőintézetekben este 8-ig van nőörvos. Ha fél 8-ra kérsz időpontot, akkor még beleférsz. Ha estig dolgozol, mondjuk egy üzletben, menj a délelőtti orvoshoz. Reggel 8-kor kezdenek. Ha reggeltől estig dolgozol, akkor úgyis annyira fáradt vagy, hogy nincs kedved a szexhez... ;-)

A nem receptköteles tabletták sokkal kevésbé biztonságosak, a Pearl-indexük 5-10-szer rosszabb, mint a hormonális fogamzásgátlóké (és a jól alkalmazott gumióvszeré). A pesszárium ma alig ismert, pedig a hatékonysága összemérhető a férfi gumióvszerével, az ára magasabb, de sokszor használható.

2019. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!