Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a spermaölő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a spermaölő, zseléről, habról, hüvelykúpról?

Figyelt kérdés
Ma olvastam ezekről először, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mennyire hatékony fogamzásgátló eszközök, kelt-e undort valakiben, stb. Ilyesmik érdekelnének.
2010. júl. 19. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátomnak csípett, mikor olyat tettem fel. Meg én nem is nagyon bízok benne. Inkább használok vmi mást...
2010. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én spermaölö kúppal védekeztem mielött gyereket terveztünk volna. Nekem nagyon bevált! Mivel utálom a gumit, a fogamzásgátlótól dagadt leszek, kihullik a hajam, ragyás lesz a böröm, a megszakítás nem eléggé biztonságos ezért ezek helyett kellett találni valamit és ez tökéletesnek bizonyult:) próbáld ki!:)

22/L

2010. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Mi is mást használunk, de valahogy felkeltették ez érdeklődésem ezek a termékek. ^^
2010. júl. 19. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
A megszakításnál mindenképp jobbak, de mint tudjuk elég ha egy "fickó" átjut, márpedig ezeknél a vegyszer alapú izéknél megeshet.
2010. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kúp meleg volt nagyon és neki is. A kúp elviselhető, de elég illúzióromboló.

Azonkívül én nem is nagyon bízom bennük, úgyhogy átmenetileg használtuk.

2010. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13 : 35 - mégis mi alapján mondod, h a fogamzasgatlótól dagatd leszel, meg hasonló marhaságok? akkor elárulok vmit.. nekem szebb lett tőle a bőröm, sehol 1 pattanás, szebb lett a hajam is, és még fogytam is tőle.. na? jaa, és nem kellett minden hónapban idegeskednem, h vajon megjön-e.


kérdezőnek : nem hatékony, egyáltalán. nézd meg a pearl - indexben, 100 nőből 15 - 20 esik igy teherbe 1 év alatt. ez neked megbizható? sose tod, h benne vagy-e abban a 15 - 20 nőben, vagy nem. a spermicidek csak kiegészitő védekezésként használhatók, pl. gumi, pesszárium mellé. tehát ha nagyon gond a baba, akkor ne ezt hasznald.

2010. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak is köszönöm a választ!

Természetesen csak kiegészítő védekezési módként gondoltam rá, és megnéztem pár statisztikát, nem tűnik túl biztonságosnak. Ha mégis komolyabban fog érdekelni a dolog, beszélek a nőgyógyászommal.

2010. júl. 19. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
amugy tabira nem gondoltal?
2010. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszerre is gondoltam, de elég sokáig nem éltem párkapcsolatban, így nem szerettem volna "feleslegesen" teletömni a szervezetem hormonokkal. Barátommal sajnos ritkán találkozok a nyár miatt(200 km-re lakik tőlem) , így ezt a pár alkalmat megoldjuk óvszerrel. Ősztől viszont valószínűleg tabira váltok.
2010. júl. 19. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a tabiról csak jót tok mondani.. sok itt a rémhir, de nekem semmi bajom nem lett tőle.. sőőőt.. :)
2010. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!