Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer miatti köztes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszer miatti köztes vérzésnél, hogy oldható meg a szex? Szerintem kicsit ciki, és érdekelne, hogy mások milyen trükköket vetnek be, hogy ez ne legyen zavaró.

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Menses alatt is szabad a szex, és a gyógyszer akkor is véd, bár nem árt a gumi, vagy ha kihuzza.

na már most, vannak olyan pasik és nők akik undorodnak a menses alatti szextől, mert vér, fúúúj, stb...ettől még szabad, szóval ha a pároddal nem undorodtok a vértől, nyugodtan lehet szeretkezni, de huzza ki azért..

Mi menses alatt is szoktuk..:)

2008. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem undorodom a vértől és párom se de mégse tudom úgy élvezni a sexet ha megvan. Tehát én úgy oldom meg h akkor nem csináljuk:P
2008. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam menzes alatt szeretkezni,de mivelhogy ez az első hónap a gyógyszerszedésben,igy sajna nincs nap,hogy ne vérezgetnék.És ez igy kicsit sok idő:( és nem tudom ,hogy oldjam meg.....
2008. nov. 17. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Erre nincs trükk.Orvoshoz kell menni,mert valoszinüleg nem jo neked ez a gyogyszer.Normálisan nincs köztes vérzés.Hormon problémára utal.
2008. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Te jó ég, az utsó válasz hülyeség!

Tök normális, hogy az első hónapot végigvérezgeted, vagy akár a másodikat is. Igaziból nagyon nincs trükk, esetleg egy törcsit tegyetek magatok alá és használjatok gumit (az első tabis hónapnál az kötelező (másodiknál sem árt).

Ha kényelmetlenül érzed magad, akkor pedig próbáljátok meg máshogy kényeztetni egymást, 1 hónap szex nélkül nem olyan nagy szó, ha közben így úgy eljátszotok egymással.

Hát hajrá!

2008. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondoltam, hogy a mélyen tisztelt kérdezőnek több fantáziája van az esetleges lehetőségekről (szorítkózzon csak a coitus izgatására a párja részéről az örömszerzés, amennyiben Önt ez zavarja, valamint elnézést kérek az ifjú olvasóktól, de a "barna szalon" is egy lehetséges alternatíva lehet) .

Minden jót kíván Önöknek:

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kis kiegészités kell úgy látom,mert igy ugy jön le a kérdés mintha nem lenne elég fantáziám. A Doktor Úrnak üzenem,hogy igenis van:) Csakhogy akivel én szeretnék lenni az nem a párom. A szeretője vagyok és ritkán találkozunk. És olyankor azért jobb lenne a normál szex mint a "csak" simogatás és az anál.
2008. nov. 17. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:

A coitus izgatására???

A coitus közösülést jelent! Hol tanult latinul, doktor úr????

2008. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tiszteletem, elnézést kérek mindenkitől, sajnos két kérdésre válaszoltam egyszerre, ezért fordulhatott elő a hiba.

-Sallay

2008. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!