Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kis "karcolások" az óvszeren....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis "karcolások" az óvszeren. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Reggel együtt voltunk a párommal es utána megnéztem a napfényben az óvszert és a gumi anyagán láttam ilyen kis "karcolásokat" a felületén (bocsi jobban más szóval nem tudom leírni). Voltak rajta nagyobbak is még régebben nézegettük, de azok elvileg a forma amiben kiöntik annak a barázdái. A karcolások viszont olyan nagyon kicsinek tűntek mintha csak a felületén lettek volna. Nem folyatott természetesen. Csak olvastam valahol, hogy a mikrorepedéseken is átjuthat a spermium a gumi szerkezetén.

2019. okt. 28. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Legkozebb izgasson fel jobban a barátod.

Ha jobb lesz a kenés, nem fog karcolni a puncid fala.

2019. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az tud karcolni? :O Rendesen fel voltam izgatni, szóval síkosítót is használtunk, mivelhogy én elég szűk vagyok, neki meg kicsit átlag feletti a mérete.
2019. okt. 28. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes ne aggódj.

(Ha mégis legalább jár a gyerektartás)

2019. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2:

Viccnek szántam, de most elbizonytalanodtam. Ki tudja?


De ne aghodjatok nem lesz baj.

2019. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok másik márkát és nézzétek a lejáratot is. Nyugi nincs gond, mikrorepedéseken nem "szivárog" át a spermium, ha sérült az óvszer (lyuk van rajta) akkor szétcsattan, szakad úgy ahogy van.
2019. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel tudná karcolni a hüvelyfalad az óvszert, akkor a pasik rimánkodnának, hogy gumival csinálhassák, és az emberi populáció is a felére csökkenne.


(Csak mert nem bízom benne, hogy leesik: marhára fájna, ha a péniszt is így karcolná. Mármint NAGYON.)

2019. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A punci fala nem tud karcolni, viszont a borostás punci simán ejthet karcolásokat. Gondolold el, mintha egy fogkevéfel esnél a guminak. Tuti ugyanúgy lennének rajta hajszálkarcok.
2019. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!