Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség lehet belőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség lehet belőle?

Figyelt kérdés
egy hónapja szedem A fogamzásgátlót végig szedtem az egész levelet, de neha par oras késésekkel birtam csak, de egy szemet sem hagytam ki. A gyógyszer mentes hetet hétfőn kezdtem es meg is jött rendesen,és szombaton voltam a barátommal de akkor mar múlóban volt a menzeszem. Nem élvezett belém es else ment. tehát meg mikor kivette, utanna se ment el. Tudom hogy az elso héten necces a védelem es ezért is félek..de bízok azert abban hogy valamelyest adott védelmet a gyógyszer .. Köszönöm előre is.
2019. okt. 26. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:
első honapban necces* bocsánat.
2019. okt. 26. 09:06
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy terhes nyugi.
2019. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen valószínűtlen! A védelem a kezdéstől számított első héten necces, de csak néhány fogamzásgátlónál, a legtöbb mai szer az első naptól véd. A gyógyszermentes hét alatt ugyanúgy védett vagy!
2019. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2019. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!