Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bukott már el ezen valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott már el ezen valakinek kapcsolata?

Figyelt kérdés

Lányok, abba a helyzetbe kerültem, hogy megismerkedtem egy pasival, a páradig randi után nála voltunk, jó hangulatban, és éreztem, hogy a szexre is sor kerülhetne. Nyomult is meg minden, és már ott tartott a dolog, hogy (persze erről kellemetlen beszléni, de szükségszerű) mondtam neki, hogy csak gumival.

Na és itt volt a probléma, hogy ő nem szereti gumival. Jó, mondtam neki, én meg nem szeretnék gyereket.

Ja, erre ő, hogy nem kell félnem, majd ő vigyáz..

Hát mondom, erre nem lehet úgy vigyázni, nem fog velem ezzel szórakozni.

És abba is maradt a dolog. Kb aztán haza is indultam, mert ő nem használ gumit és így belegondoltam, hogy mi a fenét akarok egy ilyen embertől, aki értem ennyire nem képes.

Csajok, voltatok már hasonló szituban? Ráhagytátok, vagy ebből ti sem engedtetek?


Felőlem srácok is véleményezhetik az esetet, de légyszives írjatok kort, hogy lássam ki mennyi idősen milyen érettségi szinten van.


20/l, 28/f


2019. okt. 23. 15:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9es, azért ez szerintem nem így van.

Ja, biztos nagyon szar a gumi, akkor nem kell szexelni, vagy randira vidd a táblát, hogy "Csak gumi nélkül".

Aztán majd akkor olyanokkal keveredsz össze, akinek ez nem probléma.

2019. okt. 23. 16:15
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen szexeltem először. Most vagyok 19 éves és minden alkalomkor használok gumit. Bevallom nekem se valami kellemes érzés, de az élet nem kívánság műsor :D

Jól tetted, hogy nem engedted gumi nélkül, kitudja mennyi szar betegséget kaptál volna el tőle, a terhességről ne is beszéljünk. Én amikor az elélvezés előtt vagyok, akkor kihuzom és a párom beleveri a gumiba, így nyugodt a lelkem, hogy nem lehet semmi gond. :) Szóval fel a fejjel!

2019. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal volt megszakításos korszakunk, és bár tényleg közelében sem volt sose az elélvezésnek, utólag belegondolva egyikünk sem merné bevállalni még egyszer. Ha valaki ezzel jönne nekem, főleg kvázi idegenként, hasonlóképpen reagálnék, mint te.


22/L

2019. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!