Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bukott már el ezen valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott már el ezen valakinek kapcsolata?

Figyelt kérdés

Lányok, abba a helyzetbe kerültem, hogy megismerkedtem egy pasival, a páradig randi után nála voltunk, jó hangulatban, és éreztem, hogy a szexre is sor kerülhetne. Nyomult is meg minden, és már ott tartott a dolog, hogy (persze erről kellemetlen beszléni, de szükségszerű) mondtam neki, hogy csak gumival.

Na és itt volt a probléma, hogy ő nem szereti gumival. Jó, mondtam neki, én meg nem szeretnék gyereket.

Ja, erre ő, hogy nem kell félnem, majd ő vigyáz..

Hát mondom, erre nem lehet úgy vigyázni, nem fog velem ezzel szórakozni.

És abba is maradt a dolog. Kb aztán haza is indultam, mert ő nem használ gumit és így belegondoltam, hogy mi a fenét akarok egy ilyen embertől, aki értem ennyire nem képes.

Csajok, voltatok már hasonló szituban? Ráhagytátok, vagy ebből ti sem engedtetek?


Felőlem srácok is véleményezhetik az esetet, de légyszives írjatok kort, hogy lássam ki mennyi idősen milyen érettségi szinten van.


20/l, 28/f


2019. okt. 23. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

33 vagyok, de 15évesen se fordult meg a fejemben, hogy védekezés nélkül csináljam bárkivel, vagy tabi, vagy gumi, vagy hüvelykúp, vagy valami...

Pedíg volt lény, aki akarta védekezés nélkül, mert majd vigyázunk... de igazad van, ez nem olyan dolog.. hagyd a francba az ilyen csávót..

F/33

2019. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

-bírom h Te attól félsz h teherbe esel de a nemi betegségek nem jutottak eszedbe amit egy olyan srác hordoz aki valószínűleg sose használ gumit.

Még vigyázz a francokat bekapod a legyet küld kapargatni vagy le lép

N

2019. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire semmibe vesz, hogy azt a nyamvadt gumit nem képes felhúzni, attól mit vársz? Még jó, hogy nem jöttél össze egy ilyen önző alakkal. Arról nem is beszélve, hogy ha netán terhes leszel, fénysebességgel fog menekülni tőled. Meg hát abban sem lehetsz biztos, hogy aki ilyen hozzáállású, annak nincs valami betegsége.

F 36

2019. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez még sosem okozott gondott! F.
2019. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted hogy ott hagytad.

A gumi alap, főleg az elsőnél, az ilyen egy paraszt

2019. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én párkapcsolatban os csak gumival dugok nem bízok meg 100ig senkiben illetve nem vagyok hajlandó hormonnal tömni magam meg minden szart felrakni a hüvelyembe méhembe ,hogy a pasinak kényelmes legyen.

1x próbáltam gumi nélkül nekem nem adott semmi pluszt se más érzést aztán hiába kapta ki jóval idő előtt 2 hét után késett a pozitív lett a teszt és mehettem abortuszra

2019. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, egyszer-kétszer, aztán már jó előre úgy intéztem, hogy szóbajöjjön, ne érjen senkit kellemetlen meglepetés.

A gumi alap, ez nem is lehet kérdés.


30N

2019. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

2es válaszoló, lehet, hogy eszembe jutott a nemi betegség is, de már nem volt kedvem vele belemenni ebbe a vitába.

Csak sajnos csöpögsz a rosszindulattól, bár sajnos ezen az oldalon ez elkerülhetetlen.

2019. okt. 23. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos, pasi vagyok, de teljesen meg tudlak érteni

Igen, gumival sokkal rosszabb, meg sorolhatnánk.

A nő döntése, hogy szed-e gyógyszert, vagy nem. Ha meg tényleg szeretem a párom, akkor elfogadom a döntését, és nem hisztizek.

Majd ha ő azt mondja, hogy mehet nélküle, csak húzzuk ki, akkor esetleg szó lehet róla. Ha bár nem igazán biztonságos.

Viszont van egy olyan meglátásom is, hogy onnantól kezdve, hogy szexel, teljesen mindegy hogy védekezel, kockáztatod, hogy terhes lesz a nő.


25F

2019. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hozzátenném, hogy párkapcsolatban értendő amit írtam, nem vadidegennel/alkalmival

előző voltam

2019. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!