Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességre utal? (bővebben lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességre utal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mintha dobogna valami a hasamban,olyan érzésem van,és ha lefekszem látszik is ahogy ugrál. Utoljára menstruációm 3hete volt,teljesen rendben volt(hossza,mennyiség,szín)

Gumival szeretkezünk,de menstuációm után 6 nappal(ahogy elmúlt rögtön) csináltuk olyan 2percig gumi nélkül,de nem mertük tovább.Utána a hüvelyem is kimostam alaposan.


Ez most akkit mi lehet lehet? Kérlek válaszoljatok!


2010. júl. 16. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem hinném, h gond lenne.. de várj csak, elmult a mensid, és utána 6 nappal?? mert az lehet kb. termékeny nap.. mert ha számolod, h kb. 5-6 napig tart a mensid, meg + 6 nap, akkor az a 11. - 12. nap, amikor peteérés van.. :S szal igen, lehetsz terhes.. miért kell ekkora marhaságot csinalni?? 2 héttel a kockázatos aktusotok után teszt!!!!
2010. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22 L -- milyen módszer mellett lettél terhes?
2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, a normális menstruáció azt jelenti nem vagy terhes. A lüktetés az kérlek a hasi aorta, simán pulzál. Nekem is szokott, és soha nem voltam terhes :) Most sem vagyok és nem is leszek :)
2010. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem a menzeszem 4-5 napos maximum. Nem szokott sokáig tartani,az első 2napon kivérzi magát,aztán csökken. Az 5.napon meg már olyan kevés van,hogy tisztasági betét elég.
2010. júl. 17. 00:02
 15/18 A kérdező kommentje:
21:49es félreértettél. Vasárnap megjött és ez következő hét péntekén történt délután.Tehát ahogy megjött rá 6napra.
2010. júl. 17. 00:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam h ahol megerőlteted azon a helyen szokott igy lüktetni vmelyik testrészed... De kitudja...
2010. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor meg elvileg, de csak elvileg.. nem voltál termékeny napjaidban. de voltak már igy 2 percekből abortuszok.. :S ha gumi nelkul akarod csinalni, akkor szedj tabit.
2010. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megjött már 3napja normálisan!:)Köszi mindent.
2010. júl. 25. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!