Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességre utal? (bővebben lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességre utal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mintha dobogna valami a hasamban,olyan érzésem van,és ha lefekszem látszik is ahogy ugrál. Utoljára menstruációm 3hete volt,teljesen rendben volt(hossza,mennyiség,szín)

Gumival szeretkezünk,de menstuációm után 6 nappal(ahogy elmúlt rögtön) csináltuk olyan 2percig gumi nélkül,de nem mertük tovább.Utána a hüvelyem is kimostam alaposan.


Ez most akkit mi lehet lehet? Kérlek válaszoljatok!


2010. júl. 16. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

ammm... tapasztalataim szerint egy 3 hetes baba nem ugrál...

de bár(m/k)i megeshet.

2010. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nrm hinném h már most jelentkezne ilyen, tuti csak beképzeled, de reméljük nincs komolyabb betegséged.Azért tesztet csinálhatsz.

Egyébként volt már ebből a 2 percből is vkinek babája.

2010. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vegyél egy terhességi tesztet a patikában és akkor megtudod,hogy mi a helyzet valójában!

Elképzelhető,hogy terhes vagy!


Bár az is,hogy csak a beleid "aktívabbak" a kelleténél ... :)


A legjobb az lenne,ha minél előbb elmennél a patikába és vennél egy terhes tesztet.

2010. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem kapcsolatot létesítettél egy földönkívülivel és egy nagyon aranyos kis Alien kaparja a beledet
2010. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez csak a szíved:)

Szokott ilyet, én is megfigyeltem,h pl nálam mikor kifexem nyáron napozni és a pulzusom a napon megemelkedik,akkor én is látom,h dobok a hasamban a szívem:)

Ennyi az egész.

2010. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ha nyugodtan fekszel a hatadon, akkor megfigyelheted h a szived ritmusara, ahogy luktetnek az ereid, picit "fel-le ugral" a hasad.

nem hinnem h terhes vagy, de ha biztosra akarsz menni, teszt, orvos, de a lanyok jobban tudjak

2010. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
hát aztkell h mondjam kétséget kizárolag terhes vagy
2010. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vagy terhes:) én igen, és bizton állíthatom, hogy a gyerek kb. 19-20 hetes kora körül mozdul meg, amit érzel is, meg látszik. Szerintem csak az idegek szórakoznak, régebben nekem is volt hasonló.

Szóval nyugodj meg:)

22/L 32 hetes

2010. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg ígyvan,alig várom,hogy megjöjjön. Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 16. 19:15
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem futás után mikor itthon ledöglök az ágyra szokott "lüktetni a hasam" a megnövekedett pulzus miatt.


am... attólmég mert nem ment el benned, lehet hogy került beléd sperma... a korai magömlés vagy mi miatt.

és attól hogy kimosod, ezek nem távoznak.


de szerintem majdnem biztos lehetsz benne hogy nincs semmi baj. nyugi, és várd meg hogy megjön e. még csak 3 hét telt el... ha nem, menj el egy tesztért.

2010. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!