Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől szakad ki sok embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szakad ki sok embernek az óvszer?

Figyelt kérdés
Sokan irják hogy kiszakadt mit csináljanak.. arra vagyok kiváncsi hogy hogyan és miért szakad ki..
2008. nov. 16. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Akkor mikor teszik fel és nem figyelnek oda arra hogyha véletlenül egy picit is nagyobb a körmük!

2. Kicsit durvábban csinálják mint ahogyan az "elő van írva"!

Lehet van még több oka is, azt én is szívesen olvasnám! Pl. a tapasztalatokat!

2008. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a helytelen használattól szakadhat ki.
2008. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha rendesen használjuk akkor mennyi az esély rá?
2008. nov. 16. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pl hibás széria is. Nálunk volt,hogy háromból kettő kiszakadt,pedig jól lett felhelyezve és nem is voltunk hevesek.
2008. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
akkor is lehet, hogy kiszakad, ha kicsi. páromnál ez a helyzet, mivel elég vastag van neki meg nagy is... ezért aztán hüvelykúpra váltottunk, amit melegen ajánlok mindenkinek, aki nem akarja hormonokkal rongálni a szervezetét, de a gumit meg nem szereti.
2008. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a hüvelykúp biztonságos?Hallotam már róla a pharmatexbe is van olyan,az mennyire jó?
2008. nov. 16. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
én patentexet használok, ami olyan mint a pharmatex, de nembízok benne 100%ékosan, egyikben sem...szóval gumival együtt használjuk a bizti kedvéért. igaz jobb lenne ha nem kéne gumi, de nembízik a társam sem benne 100%osan, és a gumiban sem...az egyetlen 100%os dolog a fog gátló.
2008. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fog.gátló sem 100%-os, mert mindig ottvan a "Mivan ha mégis...?"

Pharmatex hüvelykúp egymagában csak 85% körüli védelmet nyújt így ajánlatos gumival együtt használni, mert ha az ki is lyukad még mindig ott a másik. Viszont vannak olyanik akik hogyha a hüvelykúpot előírás szerint használják, akkor sem lesznek terhesek, de sztem ez csak szerencse. Én hüvelykúpot használok, nem roncsolja a szervezetemet mint a tabletta. Igaz hormonokat bocsájt ki, de pont a megfelelő helyen, így még a hasmenés után sem kell kiegészítő védekezés. Szedhetek mellette bármilyen gyógyszert (persze ha petefészek gyulladásom van, akkor nyílván kell kiegészítő védekezés). Én ajánlom a hüvelygyűrűt. Igaz ez a téma nem ide tartozik, ezért ezer bocs :D

2008. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rosszul írtam: Nem hüvelykúpot használok, hanem hüvelygyűrűt!!
2008. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Közel 10 éve használunk óvszert, és eddig egyszer sem szakadt el. Nem évente 1x hanem heti 2-3 alkalommal :)

Érdemes egy kis síkosítót használni, még akkor is ha elég nedves. Ha lazán csúszkál, akkor akár 20 percet is lehet fűrészelni keményen. Ha kezd száraz lenni meg kell kenni.

2008. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!