Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Dienille fogamzásgátlót szedek 4 hónapja

A 7 napos szünetben egyszer 5 napig nem szedtem másik szünetben 6 napig nem szedtem a gyogyszert utolsó hónapban a 6 napos szünetben menstruáltam 5 napig utána való nap szex közben kiszakadt a gumi

Elvileg nem lehhettem terhes azt mondták.. mert a 7 napos szünetben is véd a gyógyszer ugye újra elkezdtem szedni új levélel gyógyszert szex közben 2x is volt hogy belém ment antibiotikumot is szedtem ha az befolyásolja

megint a szünet van de csak pecsételő vérzésem volt ez a 3. Napja és ilyenkor már megszokott jönni a második nap

Terhes lehetek? Vagy csak nagyon rá stresszelek azért nem jön meg vagy mi?

Negatív kommemteket nem kérek köszönöm



2019. szept. 24. 04:20
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A betegtájékoztató csodákra képes ha elolvasod :) igen, lehetsz terhes. Bele van írva, hogy antibiotikum esetén kiegészítő védekezés kell
2019. szept. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy terhes.
2019. szept. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen, terhes vagy.
2019. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
No látod, ez van amikor hülyéktől várod a választ olyan kérdésre amit az orvosodnak kellene feltenned... :)))
2019. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A szünet napjaira olyan tabletta van a csomagban, ami semmilyen hatóanyagot sem tartalmaz, tehát mindegy, hogy szeded-e, vagy sem.

Az antibiotikum gátolhatja a tabletta hatását, ha olyankor volt szex, akkor attól függ, hogy mikor volt peteérésed, az előtt 2-3 napig, és utána 1 napig kell aggódnod. De még azokon a napokon sem biztos a teherbeesés.

2019. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

1. Nagyon nem megy a matek, mi? A hétnapos szünet az hétnapos. Nem öt meg hat, hanem hét. Ha nem tudsz számolni, ne kefélj.


2. Igen, lehetsz terhes, mert az antibiotikum mellett kiegészítő védekezés kell.

2019. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumot 3napja vettem be 2 dbot reggel este és utána voltam a párommal
2019. szept. 24. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetsz.


Mi lenne ha nem itt írkálnál ki i

yen kérdéseket, hanem mondjuk elmennél egy dokihoz?

Azt hiszed h itt mindenki orvos?

2019. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
#5 ez jó nagy hülyeség volt, fogamzásgátló mellett nincs peteérés.. Jah és kérdező nincs menstruáció hanem megvonásos vérzés van..
2019. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, miért kell a kiegészítő védekezés antibiotikum szedés esetén, ha a peteérés kizárt?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

2019. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!