Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogamzásgàtlót szedek. Egészségügyi okok miatt pàr hónap szünetet kellett tartanom (áprilistól). Most kezdtem el újra szedni. 08.28-án jött meg,az orvosom azt mondta a menstruàció 5.napján vegyem be az elsőt,ami tehát 09.01.volt. Tegnap,09.03.voltam együtt a párommal,a gyógyszeren kívül máshogy nem védekeztünk,azonban nem bennem ment el. A kérdèsem az lenne,hogy lehetek e terhes,mert tudom,hogy a gyógyszer egy hónap után ad teljes védelmet.Nagyjából 28-30 naposak a ciklusaim,tehát elvileg menstruáció után 2 nappal sok esèlyem nem lehet teherbe esni,de elèggé izgulok.

Köszönöm a válaszokat.



2019. szept. 4. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Esély mindig van, még gyógyszer mellett is.
2019. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Gyakorlatilag nulla az esély rá.

Most majd jönnek hogy dupla gumi, plusz megszakítás, plusz fog. gátló, plusz hüvelykrém, plusz ecetes kimosás után is van esély rá, de itt van a legtöbb idióta mint tudjuk....

2019. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Szimplán hazárdíroztatok egyet, vagy megúszod vagy nem. Két nap újraszedéstől ne várj csodát, ez kb. egy megszakításos "védekezés" és naptár módszer volt együtt.

Az egyik pár ezt alkalmazta, megszakítás+naptár módszer + utána azonnal kimosás, 1 év alatt összehozták a babát. Kb. ilyen esélyekkel vágsz bele most te is.

2019. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3/4 köszi a választ,azonban én nem is írtam,hogy csodát várok tőle,a dolog lényege nem is a 2 napos fogamzásgátló szedés volt...tovàbbá nem alkalmazzuk ezt a módszert soha sem,ez egy egyszeri alkalom volt,ezeket csak utàna szűrtem le,nem így volt tervben.
2019. szept. 4. 19:31
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló....igazán értelmes ember lehetsz.
2019. szept. 4. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, sajnos lehetsz terhes. Ha idoben ott jarsz, csinalj egy tesztet.


26N

2019. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
7-es...szerinted érdemes esemény utànit bevennem? Még benne vagyok az időben
2019. szept. 4. 20:48
 8/10 Liz* ***** válasza:
27%
Én azt nem értem, hogyha tudod is hogy egy hónap után véd csak biztosan, akkor miért kockáztattok? :/ Esemény utánit vehetsz be, ha biztosra akarsz menni, de utána újból elkezdeni a gyógyszert..😬 Így túl sok hormont fog kapni a szervezeted rövid idő alatt.
2019. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as..igazàból hülyék voltunk,néhány perc leforgása volt az egész...esemèny utànit szívem szerint nem vennék be,tartok tőle..az egy hónapot csak a doki mondta a biztonsàg kedvéért,a gyógyszer betegtájékoztatójában nem ez szerepel..sok helyen utàna olvastam, tudom hogy nem nagy az esélye a terhességnek,de leghamarabb is 2-3 hèt míg kiderül és kicsit izgulok..
2019. szept. 4. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, nincs az a normális orvos, aki felír neked még esemény utánit is. Épp elég sokk a szervezetednek a kettő külön - külön. Amúgy a gyógyszer még nem hiszem, hogy védett, szóval vagy terhes vagy, vagy nem. Legközelebb gondolkodjatok talán, néha nem árt meg. :)
2019. szept. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!