Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan győztem le a szextol/te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győztem le a szextol/terhessegtol való félelmet?

Figyelt kérdés
Szűz lány vagyok, viszont már 4 hónapja együtt vagyok egy fiúval, és nagyon vágyom rá, kívánom. Viszont félek a teherbeeséstől, pl kiszakadhat az ovszer. Fogamzásgátlót, vagy bármi vény nélkül nem kiadható gyógyszert nem szeretnék szedni, viszont így szexelni sem merek. Hogyan tudnám ezt a félelmet legyőzni? Esetleg van még valami fogamzásgátló módszer, amiről nem tudok?

2019. aug. 23. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan védekezési módszer van. Meg mindig a gumi a legbiztonságosabb, ha kiszakad eszre veszitek es gyorsan eltudtok menni esemény utáni tablettaert. Ha normálisan teszitek fel a gumit nem szakadhat ki.
2019. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A megfelelően használt óvszer a leghatékonyabb fogamzásgátlási módszer. Emberek milliói használják nap mint nap - mégsem esnek teherbe. Ne féljen tőle! Húzzák fel rendesen, illetve "csúcstámadás" előtt kérje meg a partnerét vegye ki és ellenőrizze megvan-e még a kis "spermazsák" az óvszer végén. Egészségükre!
2019. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az esemény utanit csak orvos adhatja ki?
2019. aug. 23. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is nagyon stresszeltem az elején, ezért aktus után mindig ellenőriztük az óvszert, hogy tuti nem sérült e (megtöltöttük vízzel, és úgy), ha azzal minden rendben, és időben feltette a fiú, akkor nem lehet gond.
2019. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Magyarországon igen.


Itt vannak a fogamzásgátlót:

https://www.youtube.com/watch?v=f64Kml3adQ4&t=2s


Mi óvszert használunk április óta (előtte fogamzásgátlóztam), és még soha nem "csúszott be". A mai óvszerek illetve gyógyszerek azért már megbízhatóak.

2019. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha 1800 napig nem maszturbálsz (mint én), akkor nem lesz ilyen problémád


18/F

2019. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!