Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy 16 éves lány csak úgy nedves lesz magától? És ami még fontosabb, hogy utána nem kívánja a sexet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 14:12
 1/10 A kérdező kommentje:
A páromról lenne szó. És mindez reggel, kb 1 óra fentlét után zajlott le.
2008. nov. 13. 14:19
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez tényleg fura, mert szerintem is kb lehetetlen. Szűz még? Mert erről nem tudunk semmit. Együtt vagytok? Vagy kivel történt ez meg? Mert ezektől nagyban függ, Ráadásul elég fiatal. Kicsit írhatnál bővebben.
2008. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Bocs nem olvastam a kommentet. De így akkor a köv a kérdésem. Mióta vagytok együtt? Szűz-e? Beszéltél-e már vele a dolgoról?
2008. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem szűz! Abszolút. Több mint fél éve vagyunk együtt. Rendszeres nemi élettel. A furi az, hogy az este ő próbálkozott, de kivételesen én nem tettem eleget neki. (fáradt voltam) Reggelre ezt kaptam???
2008. nov. 13. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak a hormonjai.Segíts rajta!Biztosan értékelni fogja...
2008. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam, hagyta is kb 2 percig és azt mondta, nincs kedve. (nem csináltam rosszul semmit, tényleg eddig minden jól ment vele kapcsolatban, csak ezt nem értem, hogy nedves és nem kívánja).
2008. nov. 13. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőből van ezért kiszámíthatatlan:)Szeszélyes:)Ne akard megérteni,mert lehetetlen.Én az ilyen irányú igyekvéseimet már feladtam.Nagy költőknek,íróknak,filozófusoknak sem sikerült rájönnie a nyitjára...

Ne vedd ezt az esetet annyira a lelkedre.Legyél vele mindig kedves és figyelmes.Mutasd ki neki,hogy szereted.Ez a legtöbb,amit tehetsz.Azonkívül,hogy igyekszel helytállni az életben,hogy büszke lehessen rád.

2008. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy biztonságban érezhesse magát melletted.
2008. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

A nők legfontosabb nemi szerve az agyuk.

Ezek után simán lehet ilyen... meg se kell moccannia, ha a gondolat is elég neki.

2008. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem olyan bonyolult ez. Bár velem még nem fordult elő :D

De tényleg elképzelhetőnek tartom, hogy bár fizikailag "kíván", vagy mondjuk inkább jól esik neki az izgatás, mégsem kívánja a szexet. Merthogy a nőknek valóban nem csupán fizikai tevékenység a szex, lelkileg, érzelmileg is rá kell hangolódnia, és ha az épp nincs meg, akkor egy kis nedvesedés nem fogja indokolni, hogy szexeljetek.

De ne ess ettől kétségbe, ha jól értem, ez egyszeri alkalom volt. Nem mindig fogjátok épp egyszerre kívánni, de annál jobban fogjátok élvezni, ha igen :)

2008. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!