Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában nem sikerül?

Figyelt kérdés

Fél év alatt csak 2-3 alkalommal, a szexuális együttlétek elején sikerült csikló orgazmust elérnem. Azóta semmi, pedig a szerelem változatlan, és olyankor sem jön össze, amikor semmi időnyomás sincs. Az előjáték sem szokott rövid lenni. Mi lehet a gond?

Bár így is jóleső...


2008. nov. 13. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Magadnak sem megy, vagy akkor igen? Mert lehet lelki esetleg stresszes okai is.
2008. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%

Én is azt ajálom, h próbáld magadnak.

Egyébként sztem a női orgazmus sokszor az agyban játszódik le. Szóval(én legalábbis) tudom ezt manipulálni.

Nem tudom, h ez alkati kérdés-e, de nálam bevállt.

2008. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem sikerül, az előző válaszolótól kérdezném, hogyan tudja manipulálni? Segíts nekem is kérlek, mert én is azt olvastam, az agyban játszódik le.
2008. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az engem is érdekelne, hogy az agyban hogyan lehet befolyásolni. Mire gondolsz?
2008. nov. 13. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem az a válaszoló vagyok de ez nálam is agyban megy....ez az én esetemben úgy szokott történni hogy ahogy érzem hogy jön elképzelek agy dombot amin egyre feljebb megyek és mire orgazmusom van felérek a tetejére.Nálam mindig bejön.
2008. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mások szerint nem jó erre koncentrálni, majd jön, ellazulás kérdése...Mindenesetre érdekes ez a dombos példa.
2008. nov. 13. 13:53
 7/7 anonim válasza:

én vagyok a 2.-es komment...:)

Nálam úgy szokott működni, ha épp nem látom a párom arcát elképzelem,vagy olyan jelenetek vannak elöttem ami épp felizgat, pl.hogy most megharapja a mellem ilyesmi...

Szóval olyan helyzetre gondolok, ami most jól esne, de abban a helyzetben nem megvalósítható.Igazán nem is tudom ezt elmondani, de ma este megfigyelem...:-D

Mondjuk hozzáteszem, én sokat kisérleteztem magamon, meg intimtorna, hogy eljussak ide...


2.

2008. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!