Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért taszít a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszít a szex?

Figyelt kérdés
Igazából én még egy szűz lány vagyok. Már fél éve együtt vagyok a barátommal, akit nagyon, de nagyon szeretek! A petting nagyon jó vele, viszont ha a szexre gondolok, akkor a gyomrom kifordul. :S Ujjazás már volt, de az nekem egyáltalán nem kellemes a csikló izgatása nélkül. Igazából lehet azért érzek undort, mert tudom, hogy a férfiaknak könnyen megy ez az egész, a szex meg az ezzel járó élvezetek, nekünk nőknek viszont meg kell küzdeni az örömökért.....jelenleg úgy látszik én még nem tudom hogyan. Soha nem volt gondom a kielégítéssel, úgy 13 éves korom óta rendszeresen csinálom (18 leszek). A barátommal sincs semmi gond, gyengéd, türelmes, megértő. Igazából attól is tartok, hogy túl sokat várok a szextől. Valami ragyogó érzésnek képzelem el és félek, hogy nem fogok átélni semmi különlegeset.
2008. nov. 12. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Na ez a baj, hogy így fogod föl... hanyatt fekszel és hagyod, hogy kényeztessenek, ennyi a dolgod, ha picit mozgatod a csípőd, és a lábad felhúzod, akkor meg máris igazi démonnak számítasz az ágyban.
2008. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos, ez nem igaz. Mint mondtam, a pettingel nincs semmi gond, eltudok menni és szoktam élvezni is. van, hogy rajta vagyok és a péniszén huzigálom magam....vagyis úgy, hogy ingerelje a csiklómat. Van, hogy kutyapózban vagyok, és úgy ingerli a csiklómat a kezével, én meg úgy mozgok oda-vissza, ahogy kényelmes. Szóval Ő tényleg mindent megtesz, hogy nekem jó legyen, viszont úgy érzem én is sokat nyújtok neki. Csak azzal a résszel van gond, ha bedugja az ujját, vagy nyelvét......na ez már taszító és fájdalmas is, egyszerűen nem kívánom....
2008. nov. 12. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

miért taszító? nem bírod, hogy magadba engedsz valaki mást? akkor azon gondolkozz el, hogy valóban a párodat kívánod-e.

vagy más a gond? keresd meg az okát, miért van ez, nyugodtan, gondold át, ha pedig nincs ok akkor ne "hisztériázz". Szex nélkül nincs hosszú távú kapcsolat.

2008. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem még egyszerűen nem vagy érett a dologhoz, ilyesmit akkor hallani egy nő szájából leginkább.
2008. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amig azert szexelsz, mert a baratod nem bir vele varni, vagy mert meg akarsz felelni, addig semmi felekeppen nem vagy erett ra. Lehetsz 18 vagy 25 eves, ilyen felfogassal ne szexelj, csak akkor, ha mar te is akarod. Tenyleg tul sokat varsz, a szex nem egy olyan huha dolog, de ha a szerelmeddel csinalod, mert igy is ki akarod neki mutatni hogy szereted, odafigyelve arra, hogy ,mindenkinek jo legyen, akkor az teszi felemelove.
2008. nov. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
ha csak nem vagy beteg, majd ha valaki egyszer tisztességesen megrak, de úgy istenigazából, úgy hogy nagyon nagyon ékvezd. majd elmúlik, ha mégse, akkor valami komolyabb problémád van, amit orvos tud kezelni
2008. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Srapnel ***** válasza:
71%
Egyrészt nem kell semmit sem elképzelni, mert kb. olyan lesz, mint amikor magadnak csinálod. Másrészt van egy mondás, azt hiszem Schopenhauer-től, hogy a boldogtalanság elkerülésének talán a legbiztosabb módja az, hogy nem akarunk nagyon boldogok lenni. Fordítsd le a jelen esetre. Harmadrészt előfordulhat vaginizmus (vagy más) is, amiben pszichológus tud segíteni, de szerintem korai még erre gondolni.
2008. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy a baratod ugyetlen! Egy tapasztalt pasi lehet hogy az elso alkalommal a csucsra juttatna, de szerintem te egyszeruen csak felsz, hiszen nem tudod mi az!
2008. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Ezt honnan veszed hogy a nőknek meg kell küzdeniük az örömökért. Igen van olyan is , de előbb a fejedbe kéne nézni hogy akarsz e egyáltalán szexelni.

Majd nem fog fájni ha úgy istenigazából felizgat. Még te fogsz könyörögni hogy legalább az ujját dugja beléd. Szerintem a szexel még várnod kéne.

2008. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem igaz , hogy küzdeni kell:)és lehet valóban hogy az első nem lesz olyan ragyogó de az utána lévők már lehetnek:D Szerintem csak még nem vagy felkészülve rá,....ha fel leszel kivánni fogod hogy teléjesen egymáséi legyetek..

2008. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!