Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Utálom a szopást, felfordul a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a szopást, felfordul a gyomrom tőle és hányingerem lesz tőle! De komolyan! Normális ez?

Figyelt kérdés
A párom meg pont azt szereti...:( Mit csináljak?
2008. nov. 12. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Utálod a szopást? Erről egy vicc jutott eszembe.

A mő elmegy az orvoshoz, hogy utál szopni, mert undorító azt a testrészt a szájba venni, ahol a férje pisál.

Erre az orvos: Csókolózni szoktak?

Nő: Persze.

Orvos: Ott ahol a férje hányni szokott??? :D

2008. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is az agyban dől el szóval tanulható. Próbálj meg eleinte csak kézzel játszani vele, esetleg nyalogatni. Gyönyörködj benne hisz milyen sok élvezetet okoz mindkettőtöknek. +az ízesített óvszer tényleg segíthet. De semmiképp se erőltesd!
2008. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Én szerintem meg nem normálios dolog, ha undorodsz attól az embertől, akit elméletileg szeretsz.. Ha nem szereted, akkor megértem, vagyis inkább úgy mondanám, hogy megérdemled.
2008. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
39%
Amíg a te szemedben ez csak egy "szopás", addig valóban nem is fogod szeretni.
2008. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!